Magazyn motoryzacyjny- praca stała lub dorywcza

Miejsce pracy: Poznań
Region: Wielkopolskie
Biznes Partner (APT nr 491) poszukuje osób chętnych do pracy w magazynie motoryzacyjnym.

Lokalizacja: Komorniki k.Poznania
(bezpośredni autobus z pętli Górczyn i Junikowa)

OFERUJEMY:
-umowę zlecenie 15.00zl brutto/h.
-praca od poniedziałku do piątku na I zmianę 06:00-14:00 lub II zmianę 14:00-22:00.
-możliwość pracy również w niedzielę na III zmianę 22:00-06:00

ZADANIA:
-pakowanie paczek
-foliowanie palet
-pomoc przy rozładunku kontenera

WYMAGANIA:
- ukończone 18 lat,
- brak przeciwwskazań zdrowotnych do pracy chodzącej.

MILE WIDZIANI STUDENCI

Możliwość nawiązania stałej współpracy.

Na magazyn można dojechać autobusami podmiejskimi numer: 701, 702, 704 (najszybszy dojazd z pętli Górczyn lub Junikowa).

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o SMS treści "MAGAZYN MOTORYZACYJNY" pod numer 502 - pokaż numer telefonu - 502-700-017.
Dozwolone rozszerzenia to .doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadomości jest wymagana. Treść wiadomości musi być dłuższa niż 5 znaków
reCAPTCHA