Logopeda - Praca zdalna

Miejsce pracy: Siedlce
Region: Mazowieckie
STANOWISKO:

Logopeda.

MIEJSCE PRACY:

Cała Polska (praca zdalna )

RODZAJ PRACY:

100% praca zdalna nad wadami wymowy, z dziećmi oraz dorosłymi.

CZAS PRACY:

Docelowo 30 – 40 godzin w miesiącu

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

- Przygotowywanie zajęć terapeutycznych w oparciu o nowatorski system terapeutyczny,
- Przygotowywanie materiałów do zajęć korzystając z naszej autorskiej bazy materiałów,
- Prowadzenie oraz nadzór terapii logopedycznej,
- Mentoring rodziców oraz opiekunów naszych pacjentów,
- Prowadzenie dokumentacji i pisanie raportów,
- Pogłębianie wiedzy z zakresu metod terapii,
- Utrzymywanie kontaktu z klientami.

WYMAGANIA:

- Pełne wykształcenie logopedyczne,
- Minimum 2 lata doświadczenia w pracy w zawodzie logopedy,
- Dostępność do kilkunastu godzin tygodniowo na pracę zdalną,
- Rzetelność, terminowość oraz umiejętność czytania ze zrozumieniem,
- Podstawowa umiejętność korzystania z komputera, programów z pakietu Office, poczty e-mail oraz komunikatora internetowego etc.,
- Konieczny jest komputer z dostępem do Internetu,
- Obowiązkowo rezydencja podatkowa w Polsce (nie możesz mieszkać za granicą).

CO OFERUJEMY:

- Super pracę bez wychodzenia z domu,
- Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od stażu pracy i konkretnych umiejętności,
- Możliwość nauki i rozwoju pod okiem specjalistów z naszego zespołu,
- Udział w projekcie o międzynarodowym zasięgu,
- Swobodę w planowaniu pracy i prawdziwe oddelegowanie odpowiedzialności,
- Elastyczność przy zwiększaniu liczby pacjentów,
- Materiały logopedyczne oraz wsparcie merytoryczne przy prowadzeniu terapii,
- Służbowy telefon,
- Umowę B2B, lub umowę o świadczenie usług,
- Uśmiech rodziców oraz dzieci, którym będziesz pomagać!

JAK APLIKOWAĆ?

Wejdź na naszą stronę internetową, odnajdź zakładkę z rekrutacją, wyślij e-mail z prośbą o formularz zgłoszeniowy na konkretne stanowisko oraz kilkoma zdaniami o sobie. Napisz ile lat pracujesz jako logopeda, czy praca w formie zdalnej będzie Ci odpowiadać (np. jaką masz dostępną ilość godzin w tygodniu) i dlaczego chcesz do nas dołączyć.

Nie wysyłaj do nas swojego CV. Na razie go nie potrzebujemy.

Oferty pracy Logopasja

3 tygodnie temu z lento.pl
miesiąc temu z Nuzle
Dozwolone pliki:.doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadomości jest wymagana. Treść wiadomości musi być dłuższa niż 5 znaków
reCAPTCHA