Lekka praca na produkcji - również dla kobiet

Miejsce pracy: Częstochowa
Region: Śląskie
ŁOWCY PRACY - lepsza strona zatrudnienia.

Nr certyfikatu KRAZ: 18741

Oferta skierowana dla osób z niepełnosprawnością.
Dla naszego Klienta - producenta i dostawcy materiałów opakowaniowych - poszukujemy osoby do pracy na stanowisku: PRACOWNIK PRODUKCJI

Miejsce pracy: Częstochowa - centrum.

Obowiązki:
- klejenie i składanie elementów piankowych,
- wizualna kontrola jakości,
- dbanie o porządek na stanowisku pracy.

Wymagania: - odpowiedzialność i sumienność,
- chęci do pracy

Oferujemy:
- umowę o pracę na pełny etat,
- pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
- bardzo korzystną lokalizację zakładu (dobre połączenie komunikacyjne)

Praca lekka, siedząca, bez akordu.

Kontakt telefoniczny od poniedziałku-piątku w godzinach 8:00-16:00.
Zapraszamy do przesłania aplikacji poprzez portal wraz z załączoną klauzulą o ochronie danych osobowych.

Oferty pracy Łowcy Pracy

Kierowca kat. B
6 dni temu z lento.pl
Lekka praca przy komputerze
Dozwolone rozszerzenia to .doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadomości jest wymagana. Treść wiadomości musi być dłuższa niż 5 znaków
reCAPTCHA