Podobne oferty pracy

Okulista - Wolsztyn

Przychodnia wielospecjalistyczna mieszcząca się w Wolsztynie zatrudni na stanowisko:Lekarz Okulista praca w Ambulatoryjnej Opiece Specjalistycznejmin. 1 dzień w tygodniuwynagrodzenie: 60% od pacjen

2022-06-08 16:20:02
Med-JobsHR
18 dni temu z pracawmedycynie.com

Okulista dziecięcy lub/i osób dorosłych

Twój zakres obowiązków, Pełny zakres usług okulistycznych

2022-06-08 11:40:53
Air Liquide Polska Sp. z o. o
18 dni temu z pracuj.pl

Okulista

Wielospecjalistyczna przychodnia w okolicach Gorzowa Wielkopolskiego zatrudni na stanowisko: OKULISTA gabinet w pełni wyposażony ⏰czas pracy - 12-20h w tygodniu/ 2 -3 dni wynagrodzenie..

2022-06-07 09:05:28
Meritum HR
19 dni temu z hrlink.pl

Lekarz Okulista - Poznań

2022-05-24 10:49:03
PZU
33 dni temu z pzu.pl

Twój zakres obowiązkówPełny zakres usług okulistycznych.Nasze wymaganiaUmiejętność obsługi komputera,Prawo wykonywania zawodu,Zorientowanie na Pacjenta, empatia, wysoka kultura osobista oraz dobra organizacja pracy własnej.To oferujemyPrzyjęcia pacje

2022-05-20 07:00:24
37 dni temu z gowork.pl

Lekarz okulista

Do zadań na tym stanowisku należy:kompleksowa opieka nad Pacjentem,dbałość o zachowanie wysokich standardów medycznych w Centrum.Zapraszamy do współpracy lekarzy:z ukończoną specjalizacją lekarską lub..

2022-01-24 12:03:43
ENEL-MED
153 dni temu z erecruiter.pl