Łapacz Kurczaków - praca fizyczna (Holandia, 2697652)

Miejsce pracy: Warszawa
Region: Mazowieckie
Firma zajmuje się wyłapywaniem kurczaków, które dalej trafiają do rzeźni.
Praca jest w wielu lokacjach w konkretnym regionie holandii .

Łapacz Kurczaków - Praca fizyczna (Holandia , 2697652)

Miejsce pracy: Goor (Holandia )
Numer ref.: ŁK

Opis stanowiska:

Praca fizyczna ,
Wyłapywanie kurczaków w kurnikach,
Praca o różnych porach dnia, bez określonych zmian.

Wymagania:

Dobra sprawność fizyczna,
Dobry stan zdrowia,
Doświadczenie w łapaniu, bądź w podobnej pracy mile widziane.
Osoby mieszkające na wsi mile widziane

Oferujemy:

Praca w holenderskiej firmie
Umowa o pracę tymczasową,
Atrakcyjne wynagrodzenie,
Zakwaterowanie,

nr. telefonu 0031 - pokaż numer telefonu - 031 643706317

Aplikacje prosimy wysyłać za pomocą przycisku "Aplikuj".
Dozwolone rozszerzenia to .doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadomości jest wymagana. Treść wiadomości musi być dłuższa niż 5 znaków
reCAPTCHA