Laborant - Praca w Dąbrowie Górniczej-APLIKUJ

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza
Region: Śląskie
Laborant

Oferta:
• Atrakcyjną stawkę godzinową wzbogaconą o dodatek
• Współpracę w oparciu o umowę zlecenie z pełnymi składkami ZUS
• Pracę w systemie 3 zmianowym
• Szkolenia wprowadzające w nowe zadania
• Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie oraz szkolnego ubezpieczenia NNW dla dzieci pracowników
• Przejrzyste zestawienie przepracowanych godzin oraz stawek w aplikacji Exact People

Zadania:
• Wykonywanie badań i pomiarów w laboratorium wewnętrznym
• Rejestrowanie wyników z badań/ pomiarów
• Zbieranie i skanowanie dokumentów
• Zbieranie danych statystycznych i wprowadzanie ich do rejestru
• Przygotowywanie i skanowanie 3D komponentów/ wyrobów gotowych
• Przygotowywanie i pomiar 3D komponentów/ wyrobów gotowych

Wymagania:
• Znajomość pakietu Office, Excel
• Znajomość rysunku technicznego

Osoby zainteresowane współpracą z Exact Systems Sp. z o.o. i spełniające wymagania prosimy o przesłanie aplikacji CV.

Dozwolone pliki:.doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadomości jest wymagana. Treść wiadomości musi być dłuższa niż 5 znaków
reCAPTCHA