Kwalifikowany Pracownik Ochrony - Zakopane

Miejsce pracy: Zakopane
Region: Małopolskie
Ogólnopolska firma zatrudni pracowników do pracy w ochronie na obiekcie urzędu administracji państwowej w n/w miejscowościach:

Zakopane

lub Nowy Targ

Wymagania:

-wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony - warunek konieczny !!!

-orzeczenie o niepełnosprawności

-obowiązkowość

-sumienność

Oferujemy:

-umowę o pracę , ETAT

-dodatek za dojazdy

-stabilne warunki zatrudnienia

-terminowe wynagrodzenie

Praca wg. grafiku od poniedziałku do niedzieli. Dyżury po 24 godz. Praca od zaraz. Proszę o kontakt osoby chętne do pracy,

„Informujemy, że administratorem Pana/Pani danych osobowych jest:

Clar System S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-542), ul. Janickiego 20 b, tel. +48 61 660 - pokaż numer telefonu - 61 660 11 00, e-mail: clarsystematclarsystem.pl Dodatkowe informacje można uzyskać przez stronę internetową www.clarsystem.pl.

Z naszym Inspektorem Ochrony Danych można skontaktować się pod adresem iodatrodo.pl

Pani/Pana dane osobowe w zakresie wskazanym w przepisach prawa pracy będą przetwarzane w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego (art. 6 ust. 1 lit. b RODO), natomiast inne dane na podstawie zgody (art. 6 ust. 1 lit. a RODO), która może zostać odwołana w dowolnym czasie. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych w zakresie wynikającym z art. 22 Kodeksu pracy jest niezbędne, aby uczestniczyć w postępowaniu rekrutacyjnym. Podanie przez Panią/Pana innych danych jest dobrowolne. Podanie dobrowolnych danych nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

Dane osobowe mogą być ujawnione współpracownikom administratora danych, jak też podmiotom udzielającym mu wsparcia na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia.

Dane przetwarzane będą przez okres trwania rekrutacji, a w przypadku wyrażenia dodatkowej zgody Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane również na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres maksymalnie 12 miesięcy lub do momentu cofnięcia przez Panią/Pana zgody. Zgodę można wycofać poprzez wysłanie wiadomości z żądaniem na podany wyżej adres mailowy lub osobiście w siedzibie Administratora.

Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie w dowolnym momencie, oraz wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych - Urząd Ochrony Danych Osobowych ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa.

Podanie przez Panią/Pana danych osobowych w zakresie wynikającym z art. 22 Kodeksu pracy jest niezbędne, aby uczestniczyć w postępowaniu rekrutacyjnym. Podanie przez Panią/Pana innych danych jest dobrowolne.”

Oferty pracy Clar System

Pracownik Personelu Sprzątającego - Biskupice...
wczoraj z lento.pl
Brygadzista - Wrocław
wczoraj z lento.pl
Sprzątaczka biurowa - Legnica plac Słowiański
wczoraj z lento.pl
Pracownik porządkowy do dezynfekcji - Kąty Wrocławskie
wczoraj z lento.pl
Pracownik gospodarczy / Oeprator maszyny sprzaajacej...
wczoraj z lento.pl
Aplikuj na stanowisko:
Kwalifikowany Pracownik Ochrony - Zakopane
Imię i nazwisko jest wymagane. Imię i nazwisko musi być dłuższe niż 5 znaków.
Adres email jest wymagany. Wpisz poprawny adres e-mail
Dozwolone pliki:.doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadomości jest wymagana. Treść wiadomości musi być dłuższa niż 5 znaków
reCAPTCHA
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości