Podobne oferty pracy

Kucharz

Zakres obowiązków:Przygotowywanie posiłków kuchni tureckiej. Wymagania:Wymagania konieczne: Zawód: Pozostali kucharze (wymagany staż - lata: 3)Wykształcenie: średnie zawodowe Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLNRodzaj umowy:Umowa o pracę na czas określ

2024-03-01 18:42:18
od 4242 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
2 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Gryfinie

Staż z urzędu pracy Pomoc kuchenna

Opis zadań:1. Sprzątanie kuchni, obieralni i inncyh pomieszczeń;2. Obieranie warzyw;3. Krojenie mięsa;4. Kręcenie ziemniaków i mięsa;5. Klejenie i gotowanie pierogów;6. Utrzymanie porządku na stanowisku. Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie:

1790 zł Umowa: Inna Rodzaj pracy: Inna

Opis zadań:1. Przygotowywanie kebabów;2. Obsługa kasy fiskalnej oraz terminala platniczego;3. Utrzymywanie porządku na stanowisku pracy. Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawoweWymagania dodatkowe: Wykształcenie: gimnazjalneInne wymag

Kucharz

Twój zakres obowiązków, zapewnienie najwyższego poziomu jakości potraw, przygotowywanie posiłków zgodnie z recepturami i standardami, dbałość o ekonomikę sporządzanych jadłospisów i wykonywanych potraw, dbanie o porządek na stanowisku pracy,..

2024-02-28 10:40:32
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Firma 4line Catering Dietetyczny
4 dni temu z pracuj.pl

Pomoc Kuchenna

Twój zakres obowiązków, Lepienie pierogów i innych produktów mącznych, Przygotowywanie surówek, Obróbka wstępna warzyw, owoców oraz wszelkich surowców do produkcji posiłków (mycie, obieranie, czyszczenie), Rozdrabnianie warzyw, owoców i innych..

McDonald’s Szczecin Struga - Pracownik restauracji...

PRACUJ Z NAMI! Chcesz pracować w miejscu uwielbianym przez ludzi? Dołącz do zgranej ekipy McDonald's! Dlaczego warto? McDonald's to jedna z najczęściej odwiedzanych restauracji na świ

2024-02-26 15:36:54
McDonald's Polska
6 dni temu z hrlink.pl

Pomoc kuchenna w Kołbaskowie

Wystarczy jeśli zostawisz nam do siebie kontakt poprzez formularz aplikacyjny Oferujemy: - Uczciwe i terminowe wynagrodzenie w oparciu o Umowę o Pracę po okresie pr óbnym (4800,00 zł brutto).- Pracę od poniedziałku do piątku (8-16), wolne weekendy.-

2024-02-25 11:53:44
7 dni temu z jobs.pl

Kucharz / żywienie zbiorowe

Miejsce pracy: Kołbaskowo Oferujemy:- Zatrudnienie w oparciu o Umowę o Pracę (5800/mc brutto).- Pracę od poniedziałku do piątku, wolne weekendy.- Prywatną opiekę medyczną.- Kartę Multisport.Zakres obowiązk ów:- Układanie menu atrakcyjnego dla pracown

Kucharz/Kucharka w Restauracji IKEA (pełny etat)...

Learn more about applying for Kucharz/Kucharka w Restauracji IKEA (pełny etat), IKEA Retail, Szczecin at IKEA

2024-02-24 10:05:02
IKEA
8 dni temu z ikea.com

Kucharz

Zakres obowiązków: przygotowywanie dan zgodnie z obowiązującymi standardami, dbanie o odpowiednią estetykę potraw, utrzymanie porządku i higieny w miejscu pracy Wynagrodzenie brutto: od 600 PLN Zawód: Kucharz* Wymagania inne:

2023-11-25 09:00:07
MCK Gryfino
99 dni temu z Ochotnicze Hufce Pracy

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Pracownik restauracji Gryfino

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Już 72 599 użytkowników otrzymuje powiadomienia o ofertach pracy