Kontroler jakości

PILNE
Oferta Regionalna
Miejsce pracy: Poznań
Region: Wielkopolskie
QSR24h jest certyfikowanym przedsiębiorstwem świadczącym usługi w branży motoryzacyjnej z zakresu zarządzania jakością. Wdrażając odpowiednie działania, pomagamy w naprawach niezgodnych wyrobów jak i w zapobieganiu wystąpienia niezgodności jakościowych. Oprócz naszej centrali na Słowacji, która znajduje się od roku 2006 w Bratysławie, istnieje sieć naszych lokalizacji w innych krajach Europy (Polska, Czechy, Niemcy, Węgry oraz Rumunia)

Dla prężnie rozwijającego się oddziału Poznań poszukujemy wsparcia na stanowisku:

- kontroler jakości, do którego obowiązków głównie należy analiza oraz weryfikacja części samochodowych zgodnie z obowiązującą instrukcją, współpraca z klientem, umiejętne eskalowanie pojawiających się problemów, sumienność i dokładność w wykonywaniu obowiązków.

Mile widziane doświadczenie w branży motoryzacyjnej (blacharz, elektryk, mechanik, kontroler jakości)

Informujemy, że Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest QSR24H Polen Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Poznaniu, ul. Browarna 20, 61-063 Poznań, posiadająca NIP 886 - pokaż numer telefonu - 8862832205 i REGON 020 - pokaż numer telefonu - 020330680, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym Poznań- Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu pod numerem KRS 000 - pokaż numer telefonu - 0000269934 (zwana dalej Spółką), tel. (48) 61 877 - pokaż numer telefonu - 61 877 01 15.

Państwa dane osobowe będą przetwarzane w związku z wypełnieniem obowiązku prawnego ciążącego na administratorze, o którym mowa w art. 22¹ Kodeksu Pracy (art. 6 ust. 1 lit. c Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679) lub na podstawie zgody (art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679) w sytuacji, kiedy zakres przesyłanych przez Pana/Pani danych wykracza poza katalog określony w art. 22¹ Kodeksu Pracy.

Dane osobowe będą przetwarzane do czasu zakończenia postępowania rekrutacyjnego, a w przypadku wyrażenia zgody na udział w przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych do czasu wycofania tej zgody.

Odbiorcami danych mogą być podmioty doradztwa personalnego.

Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane poza terytorium Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Pani/Pana dane osobowe nie podlegają zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu.

Ma Pani/Pan prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do prawidłowej realizacji umowy przez Administratora Danych.

Dane osobowe będą przechowywane przez okres 6 miesięcy w przypadku jednorazowej zgody na przetwarzanie danych, lub przez okres 3 lat w przypadku udzielenia przez Państwa zgody na przetwarzanie danych osobowych w przyszłych rekrutacjach.

W sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych może Pan/Pani skontaktować się również bezpośrednio wysyłając e-mail na adres: rodo.pl[at]qsr24h-group.com

W przypadku, gdy zakres przesyłanych przez Pana/Pani danych wykracza poza katalog określony w art. 22¹ Kodeksu Pracy prosimy o zamieszczenie klauzuli o treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu udziału w postępowaniu rekrutacyjnym."

W przypadku chęci udziału w przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych organizowanych przez Spółkę prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu udziału w przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych" (opcjonalnie)."

Oferty pracy QSR24h Polen Sp. z o. o.

34 minuty temu z Nuzle
Aplikuj na stanowisko:
Kontroler jakości
Imię i nazwisko jest wymagane. Imię i nazwisko musi być dłuższe niż 5 znaków.
Adres email jest wymagany. Wpisz poprawny adres e-mail
Dozwolone pliki:.doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadomości jest wymagana. Treść wiadomości musi być dłuższa niż 5 znaków
reCAPTCHA
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości