Kontroler finansowy - praca w firmie produkcyjnej

Miejsce pracy: Zielona Góra
Region: Lubuskie
zakres obowiązków kontrolera finansowego:

· współtworzenie budżetów spółki i podmiotów powiązanych;

· merytoryczny nadzór nad procesem budżetowania;

· przygotowywanie biznes planów na potrzeby instytucji zewnętrznych;

· monitorowanie wykonania planu i analiza odchyleń;

· analiza efektywności planowanych i prowadzonych inwestycji;

· ocena przeprowadzonych działań inwestycyjnych pod kontem efektywności zainwestowanych środków;

· przygotowywanie miesięcznych prognoz wyników;

· aktywny udział w rozwoju narzędzi kontrolingowych;

· czuwanie nad prawidłowym rozliczaniem kosztów;

· dbałość o rejestrację kosztów odzwierciedlającą w sposób optymalny przebieg procesów biznesowych;

· przygotowywanie analiz kosztów wraz z wnioskami dotyczącymi ich optymalizacji;

· monitorowanie zagrożeń związanych z niekorzystnymi zjawiskami ekonomicznymi w Spółce;

· przygotowywanie analiz wskaźnikowych wyników wraz z ich interpretacją;

· bieżący udział i wsparcie ekonomiczne w procesie inwestycyjnym związanym z akwizycjami, wykupami udziałów innych przedsiębiorstw;

Wymagania:

biegła znajomość EXCEL;
studnia kierunkowe;

Mile widziane:

doświadczenie w pracy na stanowisku

Oferty pracy Beata

Dodatkowa praca przez telefon/komputer/tablet...
3 godziny temu z trojmiasto.pl
Blue Mandarin apartments osoba do doczyszczania...
wczoraj z trojmiasto.pl
Dołącz do naszego Teamu- atrakcyjne zarobki !
2 dni temu z lento.pl
Zatrudnię sprzedawcę do sklepu spożywczo warzywnego
4 dni temu z lento.pl
Operator maszyn - umowa o prace
tydzień temu z lento.pl
Dozwolone pliki:.doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadomości jest wymagana. Treść wiadomości musi być dłuższa niż 5 znaków
reCAPTCHA