KONSULTANT W DZIALE PRZEDŁUŻANIA UMÓW

Miejsce pracy: Gdańsk
Region: Pomorskie
Grupa kapitałowa Progres to ogólnopolski dostawca rozwiązań z zakresu pracy tymczasowej, rekrutacji stałych, szkoleń oraz doradztwa personalnego.

Aktualnie dla naszego Klienta - międzynarodowej korporacji specjalizującej się w obsłudze klienta poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:


KONSULTANT W DZIALE PRZEDŁUŻANIA UMÓW
miejsce pracy: Gdańsk


OPIS STANOWISKA:
- obsługa połączeń przychodzących lub wychodzących do Klientów, którzy chcą przedłużyć umowę
- Prezentacja usług dodatkowych tj. telefon i Internet.
- Budowanie i podtrzymywanie długotrwałych relacji z Klientami.


ZAPEWNIAMY:

- Gwarantowane wynagrodzenie podstawowe bez względu na wyniki
- Przejrzysty i osiągalny system prowizyjny
- Premię za obecność w pracy oraz standard obsługi Klienta
- Elastyczne godziny pracy, sam podajesz SWOJĄ DYSPOZYCYJNOŚĆ
- Grono przyjaznych, pomocnych i pozytywnie nastawionych do życia ludzi
- Profesjonalne szkolenia rozwijające i wspomagające Twoje umiejętności sprzedażowe.
- Pakiet MULTISPORT
- Możliwość rozwoju i awansu w strukturach firmy na TEAM LEADERA i wyżej :)
- bonus 600 zł za polecenie znajomego do pracy.
- Mnóstwo ciekawych konkursów: bonusy, nagrody rzeczowe
- Własne stanowisko pracy i swobodny styl ubioru.


NIE WYMAGAMY CV! osoby zainteresowane proszę o składanie swojej kandydatury przez link: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=7f76bd4116704b47844521ce02ca8be7

prosimy o zaznaczenie w formularzu klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Progres Sp. z o.o. Sp. k., moich danych osobowych, w tym wizerunku, zawartych w przesyłanych dokumentach aplikacyjnych dla celów niezbędnych do przeprowadzenia procesu rekrutacji.”


Agencja Pracy nr. zatr. 5088.


Administratorem danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych jest Progres Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą przy al. Grunwaldzkiej 411, 80-309 Gdańsk, e-mail: kontakt"małpka"grupaprogres.pl (zwana dalej Spółką), kontakt do inspektora ochrony danych: adres korespondencyjny: ul. Ludwika Narbutta 22 lok. 23, 02-541 Warszawa, e-mail: iod"małpka"grupaprogres.pl. Dane osobowe będą przetwarzane w związku z prowadzeniem bieżącej, a po wyrażeniu zgody przyszłych rekrutacji. na podstawie art. 6 ust 1 pkt a, a w zakresie wizerunku – art. 9 ust. 1 pkt. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Po wyrażeniu odrębnej zgody, dane mogą być udostępnione Klientowi, u którego praca byłaby wykonywana. Dane osobowe będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody kandydata na przetwarzanie jego danych w tych celach, ale w przypadku rekrutacji nie dłużej niż 2 lata. Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Spółki, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Spółce na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia oraz podmiotom uprawnionym na podstawie przepisów prawa. Każda osoba posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych lub do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jej danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych w zakresie wskazanym w dokumentach aplikacyjnych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu uczestnictwa w procesach rekrutacyjnych.

Oferty pracy Grupa Progres

Pracownik liniowy - Gniewkowo
wczoraj z lento.pl
PRACA NOWA SÓL
wczoraj z lento.pl
PRACA GUBIN
wczoraj z lento.pl
Aplikuj na stanowisko:
KONSULTANT W DZIALE PRZEDŁUŻANIA UMÓW
Imię i nazwisko jest wymagane. Imię i nazwisko musi być dłuższe niż 5 znaków.
Adres email jest wymagany. Wpisz poprawny adres e-mail
Dozwolone rozszerzenia to .doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadomości jest wymagana. Treść wiadomości musi być dłuższa niż 5 znaków
reCAPTCHA
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości