Konsultant Telefoniczny - umawianie spotkań

Miejsce pracy: Głogów
Region: Dolnośląskie
Witam, poszukuję osób które lubią i umieją rozmawiać przez telefon, odpornych na stres, bardzo wytrwałych w dążeniu do celu, najchętniej z doświadczeniem w telemarketingu, call center.
Praca polega na umawianiu osób chętnych na spotkania, na których wykonywane są badania diagnostyczne.

Jak to wygląda w praktyce ?
Dzwonisz z biura Pracujesz na gotowej bazie nr – nie musisz pozyskiwać numerów. Masz własne stanowisko i sprzęt niezbędny do wykonywania połączeń. Pracujesz 6, 7 lub 8h – sam decydujesz ile chcesz zarobić.

Wynagrodzenie.
Płacimy za efekty twojej pracy, czyli za każdą umówioną osobę. Wystarczy zapisać 9 osób w ciągu 6h pracy i już otrzymujesz 10zł netto/h pracy.
Wysokość premii uzależniona jest od frekwencji klientów, ale nie tylko… wynagrodzenie możesz zwiększyć chodząc do pracy również w soboty i utrzymując 100% frekwencję w danym miesiącu.

Ile można zarobić ?
Osoba mająca doświadczenie w telemarketingu lub po prostu "smykałkę" do tego bez problemu umówi w ciągu godziny 2-3 klientów.

Jeśli jesteś osobą bardzo komunikatywną, umiesz zainteresować przez telefon rozmówcę, masz dobrą dykcję, miły głos, to praca dla ciebie, możesz zarobić naprawdę niezłe pieniądze. Im więcej będziesz umawiać osób, im lepsze będą efekty twojej pracy tym więcej pieniędzy zarobisz na każdym umówionym spotkaniu.

CV proszę przesłać na e-mail: md@arstele.pl
Prosimy o zamieszczenie na dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do prawidłowej realizacji procesów rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.1979 (Dz.U. nr 133, poz. 883).
Aplikuj na stanowisko:
Konsultant Telefoniczny - umawianie spotkań
Imię i nazwisko jest wymagane. Imię i nazwisko musi być dłuższe niż 5 znaków.
Adres email jest wymagany. Wpisz poprawny adres e-mail
Dozwolone rozszerzenia to .doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadomości jest wymagana. Treść wiadomości musi być dłuższa niż 5 znaków
reCAPTCHA
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości