Konstruktor konstrukcji budowlanych stalowych

Miejsce pracy: Sosnowiec
Region: Śląskie
Opis stanowiska pracyNasze biuro inżynierskie poszukuje obecnie do siedziby w Sosnowcu osoby na stanowisko: Konstruktor konstrukcji budowlanych, stalowych, na oprogramowaniu 3D,Tekla,Advance Steel, Aveva Bocad. Dołączając do naszego zespołu będziesz uczestniczył w nowoczesnym projektowaniu budowlanym dla międzynarodowych klientów np. w branżach miejskich, przemysłowych. www.nowydom.deWymagania- znajomość podstaw projektowania konstrukcji budowlanych- umiejętność pracy na oprogramowaniu przestrzennym- znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
Ogłoszenie pochodzi z infopraca.pl

Oferty pracy NOWY DOM Sp. z o.o.

Projektant konstrukcji budowlanych - Statyk
3 tygodnie temu z infopraca.pl

Podobne oferty pracy:

Technolog - Konstruktor w branży małego AGD

Twój zakres obowiązków, aktywne uczestniczenie w projektowaniu nowych produktów, bieżące wspomaganie produkcji w rozwiązywaniu problemów technologicznych, tworzenie nowych technologii produkcji oraz ulepszanie obecnych, tworzenie niezbędnej..

2022-08-17 17:40:23
ALDA Poland Sp. z o.o
2 dni temu z pracuj.pl

Konstruktor narzędzi i oprzyrządowania

Katowice

2022-08-06 12:55:32
SII
13 dni temu z sii.pl

Konstruktor narzędzi i oprzyrządowania

Twój zakres obowiązków, Konstruowanie narzędzi i oprzyrządowania zgodnie z wymaganiami projektowymi, Znajomość zasad projektowania (tolerancji, wymiarowania, etc.), Tworzenie dokumentacji konstrukcyjnej oraz zarządzanie nią, Odbiór i weryfikacja..

2022-08-05 09:40:16
SII Sp z o o
14 dni temu z pracuj.pl

Konstruktor AutoCad, Bytom

Lepsza Praca to polska firma specjalizująca się w rekrutacjach na stanowiska techniczne, handlowe i menedżerskie - głównie dla sektora przemysłowego. Prezentowane przez nas oferty pracy, dotyczą zatrudnienia wyłącznie po stronie klienta, na podstawie

2022-08-04 08:24:30
15 dni temu z lento.pl

Konstruktor / CAD Designer

Twój zakres obowiązków, Udział w rozwoju pianek dla foteli samochodowych od fazy koncepcyjnej po produkcję seryjną, Tworzenie geometrii pianek w 3D oraz wprowadzanie w niej zmian, Przygotowanie i modyfikacja dokumentacji technicznej 2D, Współpraca..

2022-08-04 00:40:05
Lear Corporation Engineering Poland Sp...
15 dni temu z pracuj.pl

Młodszy Technolog - Konstruktor

Twój zakres obowiązków, Projektowanie detali, Modyfikacja istniejących detali, Sporządzanie wycen i opracowywanie dokumentacji technologicznej, Projektowanie procesów technologicznych w obszarze obróbki skrawaniem, Weryfikacja poprawności..

2022-08-01 18:40:21
Silma Tools Sp. z o.o
18 dni temu z pracuj.pl

Konstruktor

Twój zakres obowiązków, konstruowanie form zasypowych i oprzyrządowania wspomagającego proces produkcji i testowania wyrobów, sporządzanie dokumentacji rysunkowej, przygotowywania szablonów konstrukcyjnych i rysunkowych, tworzenie bibliotek..

2022-07-31 13:40:12
IZOBLOK S.A
19 dni temu z pracuj.pl

Konstruktor/konstruktor spawalnik

Zakres obowiązków:-Prace związane z projektowaniem modeli zgodnie z rysunkiem technicznym- Wykonywanie niezbędnych analiz oraz obliczeń konstrukcyjnych- Opracowanie lub aktualizacja dokumentacji konstrukcyjno- technologicznej, itp.OKRES ZATRUDNIENIA

2022-07-29 18:41:44
ZAKŁADY MECHANICZNE WIROMET SPÓŁKA AKCYJNA
21 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych

Konstruktor / CAD Designer

Twój zakres obowiązków, Udział w rozwoju pianek dla foteli samochodowych od fazy koncepcyjnej po produkcję seryjną, Tworzenie geometrii pianek w 3D oraz wprowadzanie w niej zmian, Przygotowanie i modyfikacja dokumentacji technicznej 2D, Współpraca..

2022-07-25 11:40:25
Lear Corporation Engineering Poland Sp...
25 dni temu z pracuj.pl

Zatrudnimy konstruktora maszyn i urządzeń

Firma polska Firma polska zatrudni na stałe, konstruktora maszyn i urządzeń. (możliwe również zatrudnienie w firmie austriackiej) Stała dobrze płatna praca na kontrakcie w Tulln w Austrii w zakładzie produkującym kombajny rolnicze. Niezbędna znajomoś

2022-07-17 17:23:01
E.D.D
33 dni temu z lento.pl
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości