Kierownik Wydziału Obrobki Plastycznej

Miejsce pracy: Gorlice
Region: Małopolskie
Grupa PGO to największa w Polsce grupa przemysłowa specjalizująca się w produkcji odlewów i odkuwek. Jesteśmy nowoczesną organizacją, która inwestuje w swoich pracowników i zapewnia im możliwość poszerzenia kompetencji zawodowych. Rozwijamy się, pamiętając o równowadze i odpowiedzialności. Realizujemy coraz bardziej wymagające projekty do wielu sektorów przemysłowych. W związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy osoby na stanowisko:

Kierownik Wydziału Obróbki Plastycznej

Zadania, jakie realizuje Kierownik Wydziału Obróbki Plastycznej:
* nadzór nad całością przebiegu procesu produkcji, zgodnie z wyznaczonym planem produkcji,
* zarządzanie zespołem Wydziału Obróbki Plastycznej poprzez planowanie i organizację pracy Wydziału, egzekwowanie wykonania powierzonych zadań oraz rozwój podległego zespołu,
* dbałość o efektywność procesów produkcji oraz ich optymalizację,
* zapewnienie utrzymania i rozwoju technologii poprzez modernizację oraz wdrażanie nowych technologii,
* odpowiedzialność za przestrzeganie norm jakościowych oraz wymagań dokumentacji technicznej.

Jakie wymagania powinien spełniać Kandydat na to stanowisko?
* wykształcenie wyższe techniczne (mile widziane wykształcenie w obszarze obróbki plastycznej),
* co najmniej 2-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
* Wiedza z zakresu obróbki plastycznej,
* Znajomość Lean
* umiejętność zarządzania i organizacji pracy zespołu produkcyjnego,
* mile widziana znajomość narzędzi Lean Manufacturing,
* umiejętność posługiwania się rysunkiem technicznym,
* nastawienie na osiąganie wyznaczonych celów oraz odpowiedzialność za wyniki.

Korzyści płynące z pracy w PGO S.A.:
* stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w PGO S.A. Kuźnia Glinik Oddział w * inwestycje w rozwój pracowników dofinansowanie do studiów podyplomowych i szkoleń,
* możliwość skorzystania z atrakcyjnych programów dedykowanych dzieciom pracowników (dofinansowane wyjazdy wakacyjne, stypendia zagraniczne itp.),
* możliwość udziału w programach rozwojowych (GROW PGO) dedykowanych pracownikom PGO S.A.

Aplikacje prosimy składać wyłącznie poprzez poniży link (kopiując go do wyszukiwarki www):
https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=721ac7150a3445759bd827fc4582e1fb
.........................................................................................................................................................

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PGO S.A. z siedzibą w Katowicach, ul. Tysiąclecia 101, dla potrzeb procesu rekrutacji w celu i w zakresie niezbędnym do jego realizacji.

Informujemy, że:
1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest PGO S.A. z siedzibą w Katowicach 40-875, Tysiąclecia 101, KRS 000 - pokaż numer telefonu - 0000305325, REGON: 590 - pokaż numer telefonu - 590722383, NIP: 771 - pokaż numer telefonu - 7712374309.
2. PGO S.A. jest częścią Grupy TDJ, w związku z czym Pana/Pani dane osobowe będą objęte współadministrowaniem oraz przekazywane w obrębie Grupy TDJ na potrzeby realizacji celu, dla którego są przetwarzane.
3. W przypadku jakichkolwiek pytań związanych z przetwarzaniem danych osobowych zachęcamy do kontaktu poprzez adres mailowy oraz pisemnie na adres naszej siedziby.
4. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji procesu rekrutacji.
5. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych jest obowiązek prawny ciążący na administratorze art. 6 ust. 1 lit. c Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 - Kodeks Pracy oraz zgoda art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679.
6. Pani/Pana dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.
7. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane do czasu zakończenia postępowania rekrutacyjnego, a w przypadku wyrażenia zgody na udział w przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych do czasu wycofania tej zgody. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może zostać wycofana w dowolnym momencie drogą elektroniczna na adres.
8. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
9. Odbiorcami Pani/Pana danych mogą być podmioty świadczące usługi IT, podmioty dostarczające testy psychologiczne, oraz inne podmioty upoważnione na podstawie odrębnych przepisów prawa.
10. Ma Pani/Pan prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych.
11. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych w zakresie wynikającym z art. 22 Kodeksu pracy jest niezbędne, aby uczestniczyć w postępowaniu rekrutacyjnym. Podanie przez Panią/Pana innych danych jest dobrowolne.
12. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może zostać wycofana w dowolnym momencie drogą elektroniczna na adres. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Oferty pracy PGO S.A. Kużnia Glinik Oddział w Gorlicach

Pracownik produkcji (możliwośc przyuczenia do...
3 dni temu z lento.pl
Mechanik Utrzymania Ruchu
3 dni temu z lento.pl
miesiąc temu z Nuzle
Aplikuj na stanowisko:
Kierownik Wydziału Obrobki Plastycznej
Imię i nazwisko jest wymagane. Imię i nazwisko musi być dłuższe niż 5 znaków.
Adres email jest wymagany. Wpisz poprawny adres e-mail
Dozwolone pliki:.doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadomości jest wymagana. Treść wiadomości musi być dłuższa niż 5 znaków
reCAPTCHA
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości