Kierownik Produkcji w Ubojni Kurczaka

Miejsce pracy: Radom
Region: Mazowieckie
KPS FOOD Sp. z o.o. to otwarty w 2018 roku nowoczesny zakład produkcyjny będący przetwórnią drobiu, zlokalizowany w Radomiu przy ul. Energetyków 49. Jest jednym z największych i najnowocześniejszych zakładów w branży przetwórstwa drobiu w Polsce i Europie, wyposażonym w nowoczesne linie produkcyjne i zapewniającym najwyższą jakość produkowanych wyrobów. Budowa przetwórni i ubojni drobiu KPS FOOD to największa w Radomiu inwestycja w branży spożywczej od wielu lat, stwarzająca szanse osobom poszukującym pracy na zdobycie stabilnego zatrudnienia i rozwój zawodowy. W związku z dynamicznym rozwojem naszej Firmy, sukcesywnie powiększamy nasz Zespół o nowych Współpracowników. Obecnie poszukujemy KIEROWNIKA PRODUKCJI UBOJU KURCZAKA.

Jako Kierownik Produkcji Uboju Kurczaka będziesz odpowiedzialny za:
1. Organizowanie pracy na Dziale Uboju i Rozbioru Kurczaka.
2. Ustawianie i kontrolowanie parametrów pracy urządzeń wchodzących w skład linii produkcyjnych.
3. Rozdzielanie zadań podległym Współpracownikom w zakresie obsługi wybranego odcinka linii produkcyjnej i prac okołoprodukcyjnych.
4. Kontrolowanie przebiegu procesu produkcji i jego ilościowo-jakościowych efektów.
5. Nadzór nad pracą zespołu podległych Współpracowników.
6. Szkolenie Współpracowników w zakresie instruktażu stanowiskowego oraz standardów obowiązujących w zakładzie produkcyjnym.
7. Motywowanie Współpracowników do osiągania założonych parametrów pracy, przestrzegania zasad jakości oraz bezpieczeństwa i higieny pracy.
8. Bieżące raportowanie przebiegu procesu produkcji i jego efektów.
9. Zgłaszanie propozycji usprawnień oraz współpraca przy ich wdrażaniu.
10. Współpraca z Działem Technicznym i Utrzymania Ruchu, Działem Jakości, Działem Kontrolingu, Działem Zakupów, Działem Sprzedaży i Działem HR.

Wymagania:
1. Doświadczenie w pracy na stanowisku kierownika/brygadzisty/lidera w branży przetwórstwa mięsnego
2. Bardzo dobra organizacji pracy, samodzielność i dynamika w działaniu
3. Umiejętności komunikacji i współpracy
4. Zaangażowanie w wykonywanie zadań i poczucie odpowiedzialności
5. Gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym
6. Posiadanie książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych

Oferujemy:
1. Pracę na pełen etat w dużej, dynamicznie rozwijającej się Firmie
2. Przyjazną atmosferę i bardzo dobre warunki pracy
3. Pracę w oparciu o nowoczesne rozwiązania technologiczne i linie produkcyjne
4. Niezbędne wyposażenie na stanowisku pracy
5. Możliwość awansu i rozwoju zawodowego
6. Codzienne posiłki regeneracyjne

Administratorem danych osobowych jest KPS Food Sp. z o. o. z siedzibą w Pionkach, ul. Zakładowa 7, adres do korespondencji: KPS Food Sp. z o. o., ul. Energetyków 49, 26-600 Radom.
Podanie danych osobowych jest warunkiem wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym, a ich niepodanie uniemożliwi wzięcie w nim udziału. Dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego (podstawa prawna: przetwarzanie niezbędne do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy) lub udziału w przyszłych procesach rekrutacyjnych, w przypadku wyrażenia zgody (podstawa prawna: zgoda osoby, której dane dotyczą).
Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu rekrutacyjnego lub cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w celach udziału w przyszłych procesach rekrutacyjnych.
Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora.
Każda osoba może wyrazić zgodę na wykorzystanie dodatkowych danych w procesie rekrutacji. Jeżeli Pan/Pani wyrazi taką zgodę, dane Pana/Pani będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Zgoda jest dobrowolna, może ją Pan/Pani wycofać w każdym momencie. Będziemy wykorzystywali Pana/Pani dane do czasu zakończenia procesu rekrutacyjnego.
Jeżeli wyraża Pan/Pani zgodę na wykorzystanie dodatkowych danych w procesie rekrutacji prosimy o zamieszczenie w dokumentach aplikacyjnych poniższej zgody:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez KPS Food Sp. z o. o. moich dodatkowych danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych. Zostałem poinformowany, że zgoda może zostać przeze mnie w dowolnym momencie wycofana, ale wycofanie nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
Każda osoba może wyrazić zgodę na wykorzystanie danych w kolejnych rekrutacjach. Jeżeli Pan/Pani wyrazi taką zgodę, dane Pana/Pani pozostaną w tym celu w systemie. Zgoda jest dobrowolna, może ją Pan/Pani wycofać w każdym momencie. Będziemy wykorzystywali Pana/Pani dane w celu przyszłych rekrutacji nie dłużej niż jeden rok od momentu wyrażenia zgody.
Jeżeli wyraża Pan/Pani zgodę na wykorzystanie swoich danych w kolejnych procesach rekrutacji prosimy o zamieszczenie w dokumentach aplikacyjnych poniższej zgody:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez KPS Food Sp. z o. o. moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych na potrzeby przyszłych rekrutacji. Zostałem poinformowany, ze zgoda może zostać przeze mnie w dowolnym momencie wycofana, ale wycofanie nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Oferty pracy KPS Food Sp. z o. o.

3 miesiące temu z Nuzle
3 miesiące temu z Nuzle
3 miesiące temu z Nuzle
3 miesiące temu z Nuzle
3 miesiące temu z Nuzle
Aplikuj na stanowisko:
Kierownik Produkcji w Ubojni Kurczaka
Imię i nazwisko jest wymagane. Imię i nazwisko musi być dłuższe niż 5 znaków.
Adres email jest wymagany. Wpisz poprawny adres e-mail
Dozwolone pliki:.doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadomości jest wymagana. Treść wiadomości musi być dłuższa niż 5 znaków
reCAPTCHA
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości