Kierowca samochodu ciężarowego

Miejsce pracy: Legnica
Region: Dolnośląskie
Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych. Aktualnie dla naszego Klienta rozpoczynamy proces rekrutacyjny na stanowisko:

Kierowca ciężarówki, (CE+ADR)
Miejsce pracy: Nürnberg (Niemcy/Bawaria)

Zakres obowiązków:
- Kierowanie ciężarówki silos/cysterna (CE).
- Załadunki, rozładunki towarów ADR.
- Obsługa pompy do załadunku i rozładunku.
- Zadbanie o bezpieczeństwo i czystość prowadzącego pojazdu.

Wymagania:
- Prawa jazdy kategorii C+E, cysterny.
- Wpis 95 do prawa jazdy.
- Pełne pozwolenie ADR na transport towarów niebezpiecznych.
- Znajomość języka niemieckiego na poziomie A2 (zaletą).
- Znajomość języka angielskiego na poziomie B1-B2.

-2 letnie doświadczenie w transporcie towarów niebezpiecznych
- Umiejętność samodzielnej pracy.

Oferujemy:
- Pensję zasadniczą w wysokości 2750€ brutto miesięcznie (48 godzin w tygodniu). Dodatkowo do wynagrodzenia zasadniczego przysługują dodatki za nadgodziny, pracę w godzinach nocnych, niedziele oraz dni ustawowo wolne od pracy.
- Umowę o pracę stałą bezpośrednio z pracodawcą.
- Ubranie robocze.
- Dodatek na święta bożego narodzenia (550€)
- Bardzo dobre warunki wykonywania pracy.
- Zakwaterowanie po przez pracodawcę.
- 28 dni urlopu rocznego

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV e-mailem wraz z nazwą stanowiska.

Agencja Pracy Tymczasowej Trenkwalder Benefit Sp. z o.o. (nr cert. 136)

Legnica, ul. Jaworzyńska 261, biuro na parterze czynne od poniedziałku do piątku od 8 do 16

www.trenkwalder.pl

Prosimy o dopisanie w CV: „Zgadzam się na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV lub w innych dokumentach dołączonych do CV dla celów prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę."A w razie zainteresowania w uczestnictwie również w innych rekrutacjach prowadzonych przez naszą firmę dodatkowo: "Zgadzam się na przetwarzanie przez pracodawcę danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji."Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych:Uprzejmie Informujemy, że współadministratorami Państwa danych osobowych są Trenkwalder & Partner Sp. z o. o. z siedzibą w Skierniewicach przy ul. Gałeckiego 14, Trenkwalder Patron Sp. z o. o. z siedzibą w Skierniewicach przy ul. Gałeckiego 14, Trenkwalder Benefit Sp. z o. o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Podgórskiej 36 oraz Trenkwalder Outsourcing Poland Sp. z o. o. z siedzibą w Skierniewicach przy ul. Gałeckiego 14.Dane kontaktowe inspektora ochrony danych osobowych:

daneosobowe(małpa)trenkwalder.com.Udostępnione przez Państwa dane osobowe przetwarzane są dla celów udziału w procesie rekrutacji na stanowisko, na które Państwo aplikują, a w przypadku wyrażenia przez Państwa osobnej zgody, również dla celów przyszłych rekrutacji.Podstawę prawną przetwarzania danych osobowych stanowi Państwa zgoda, jak również przepisy ustawy z dnia 26 czerwca 1974 roku Kodeksu pracy (art. 221). Zgoda może być w każdej chwili cofnięta, przy czym jej cofnięcie pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie. Cofnięcie zgody powoduje, że Państwa udział w procesie rekrutacji nie będzie możliwy. Odbiorcami Państwa danych osobowych są: upoważnieni pracownicy administratora, podmioty przetwarzające dane w jego imieniu, podmioty współpracujące, jak również organy administracji publicznej, przy zachowaniu wymogów określonych obowiązującymi przepisami, w tym wymogu poufności oraz w zakresie niezbędnym do dokonania danej czynności.Dane osobowe przetwarzane są przez czas trwania procesu rekrutacji, w którym biorą Państwo udział, a w przypadku wyrażenia przez Państwa osobnej zgody, również na czas

trwania przyszłych rekrutacji, przy czym nie dłużej niż przez 24 miesiące lub do dnia wycofania udzielonej przez Państwa zgody.Przysługuje Państwu prawo żądania: dostępu do swoich danych osobowych, ich usunięcia, przenoszenia, sprostowania, ograniczenia przetwarzania, jak również prawo do wniesienia

skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.Podanie danych osobowych jest dobrowolne, niemniej stanowi warunek Państwa udziału w procesie rekrutacji.Agencja Zatrudnienia Trenkwalder Benefit Sp z o.o. (nr cert. 136)

www.trenkwalder.pl

Wróć

Oferty pracy Trenkwalder

Aplikuj na stanowisko:
Kierowca samochodu ciężarowego
Imię i nazwisko jest wymagane. Imię i nazwisko musi być dłuższe niż 5 znaków.
Adres email jest wymagany. Wpisz poprawny adres e-mail
Dozwolone rozszerzenia to .doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadomości jest wymagana. Treść wiadomości musi być dłuższa niż 5 znaków
reCAPTCHA
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości