Kierowca do piekarni, praca od zaraz. Pensja 3000 -3200 z

Miejsce pracy: Warszawa
Region: Mazowieckie
Prężnie rozwijająca się Piekarnia/Cukiernia poszukuje na stanowisko:

Kierowca - Dostawca

Miejsce pracy: ul. Malownicza (dzielnica Włochy),

Opis stanowiska

· Dostarczanie towaru do sklepów firmowych i klientów zewnętrznych
· Załadunek i rozładunek towaru
· Dbanie o czystość powierzonego pojazdu
· Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 04.00 rano do 12.00 / sobota 04.00 rano do 11.00

Oczekujemy:

· Czynne Prawo Jazdy Kat. B
· Aktualną książeczkę bądź aktualne badania sanepidowskie
· Doświadczenie w prowadzeniu samochodów dostawczych

Proponujemy:

· Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
· Wynagrodzenie 3000 -3200 zł na rękę
· Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
· Prywatna opieka medyczną

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swojego CV

Dozwolone rozszerzenia to .doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadomości jest wymagana. Treść wiadomości musi być dłuższa niż 5 znaków
reCAPTCHA