Kierowca C+E – Wielka Brytania

Miejsce pracy: Warszawa
Region: Mazowieckie
Poszukujemy Kierowców C+E – do pracy w wielkiej brytanii . region pracy to dystrybucja paliwa do stacji benzynowych wokół terminala Stanlow, Grangemouth lub West London . 100% - praca zmianowa po 12h - 5 dni pracy, 3 dni wolne w umowie gwarantowane 8h dziennie. Oferujemy umowę o pracę na dłużej niż 12 miesięcy,lub czasowa umowa na 3 miesiąC+E i 2 tygodnie bezpłatnego urlopu,wynagrodzenie w postaci 19,95 GBP/1h brutto,pomoc w zakwaterowaniu i przeprowadzce. Zakres obowiązków na stanowisku:kierowanie samochodem ciężarowym z naczepą cysterną i obsługa a także tankowanie i rozładunek paliwa na stacjach.Wymagane kwalifikacje: minimalny poziom wykształcenia:średnie,prawo jazdy kat. C+E (czynne minimum 2 lata), kod 95, ADR,jęz. angielski komunikatywny - minimum B2,mile widziane uprawnienia do przewozu paliw ADR,minimum 2 lata doświadczenia w pracy jako kierowca C+E,posiadanie uprawnień do przewozu paliwa ADR będzie stanowiło wartość dodaną. Zapraszamy do składania ofert poprzez formularz. Informujemy że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Administratorem danych osobowych jest Business Line Support z siedzibą w Warszawie. Udostępnienie danych osobowych przez osobę aplikującą o pracę i wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne, ale jednocześnie niezbędne dla realizacji procesu rekrutacji.
Informujemy, że ma Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, wyrażenia sprzeciwu wobec ich przetwarzania oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Uprawnienia te przysługują również w przypadku prawidłowego przetwarzania danych przez Administratora.
Szczegółowe informacje dotycząC+E przetwarzania danych osobowych przez Business Line Support zawarte są w Polityce prywatności, dostępnej na stronie www.bls-group.pl

Oferty pracy Firma zewnętrzna

Brygadzista na budowie
9 godzin temu z lento.pl
Przedstawiciel Handlowy na Polskę Zachodnią
9 godzin temu z lento.pl
2 dni temu z Nuzle
Aplikuj na stanowisko:
Kierowca C+E – Wielka Brytania
Imię i nazwisko jest wymagane. Imię i nazwisko musi być dłuższe niż 5 znaków.
Adres email jest wymagany. Wpisz poprawny adres e-mail
Dozwolone pliki:.doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadomości jest wymagana. Treść wiadomości musi być dłuższa niż 5 znaków
reCAPTCHA
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości