Kierowca C+E, BDF, ok.Lipska, praca od zaraz

Miejsce pracy: Wrocław
Region: Dolnośląskie
Dla naszego niemieckiego Klienta poszukujemy:

KIEROWCY C + E

Miejsce pracy: Niemcy / okolice Lipska, Drezna

Obowiązki:
• Prowadzenie auta ciężarowego: ciągnik siodłowy z naczepą typu BDF
Wymagania:
• aktualne prawo jazdy kat. C + E z kodem 95 i kartą kierowcy,
• doświadczenie na stanowisku kierowcy C+E w transporcie krajowym i międzynarodowym na naczepie typu – BDF

Oferujemy:
• pracę bez systemu – od poniedziałku do piątku,
• zatrudnienie u niemieckiego pracodawcy uwzględniająC+E : ubezpieczenie społeczne, możliwość zdobycia niemieckiej emerytury, płacę ustaloną na warunkach niemieckich, dodatki socjalne (kindergeld),
• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas określony z możliwością przedłużenia na czas nieokreślony,
• polski dyspozytor w firmie
• atrakcyjne wynagrodzenie, składająC+E się z wysokiej podstawy oraz delegacji dziennych (diet),
• możliwość zdobycia międzynarodowego doświadczenia,
• zdalną opiekę konsultanta przez cały czas trwania kontraktu.

Osoby zainteresowane podjęciem pracy prosimy o kontakt telefoniczny pod nr tel. 576 - pokaż numer telefonu - 576 175 001 lub przesłanie swojego aktualnego CV ze zdjęciem na adres: ps@werkservice.pl
Dozwolone pliki:.doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadomości jest wymagana. Treść wiadomości musi być dłuższa niż 5 znaków
reCAPTCHA