Kierowca Autobusu Szkolnego - Gmina Grudziądz

Miejsce pracy: Grudziądz
Region: Kujawsko-pomorskie


Arriva to jedna z największych grup świadczących usługi transportowe w Europie. Zatrudniamy około 62 tysięcy osób i każdego roku I realizujemy ponad 2,4 miliarda przewozów pasażerskich w 14 europejskich krajach.Jeśli posiadasz prawo jazdy kat. D + kod 95, zapraszamy do załogi !Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie
- umowę o pracę
- dodatki do wynagrodzenia w ramach ZFŚS
- miesięczne premie frekwencyjne i uznaniowe – uzależnione od zaangażowania kierowcy w wykonywaną pracę i osiągane wynikiObowiązki:


- Wykonywanie kursów zgodnie z rozkładem jazdy i zezwoleniem na daną linię zgodnie z zaplanowanym indywidualnie harmonogramem
- Terminowe podstawianie autobusów i punktualne rozpoczynanie kursów zgodnie z planem służby lub dokumentem najmu.
- Wypełnianie karty drogowej oraz obsługa tachografu.
- Bezpieczny przewóz osób i bagażuJeśli:

- posiadasz prawo jazdy kat. D
- kod 95
- wykształcenie minimum zawodowe
- doświadczenie zawodowe min. 5 lat
- nie jesteś karanyAPLIKUJ! Na pewno się odezwiemy!

więcej informacji znajdziesz pod numerem : 722 - pokaż numer telefonu - 722 030 766

Administratorem danych osobowych jest Arriva Bus Transport Polska Spółka z o.o. z siedzibą w Toruniu (kod pocztowy: 87-100 Toruń) przy ul. Dąbrowskiego 8/24 („ARRIVA BUS TRANSPORT” lub „ADMINISTRATOR”), wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Toruniu, Wydział VII Gospodarczy KRS za numerem KRS21693 NIP: 527 - pokaż numer telefonu - 9, REGON: 132 - pokaż numer telefonu - 7 . Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacyjnego.

Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych przez Arriva Bus znajduje się w polityce prywatności na naszej stronie https://arriva.pl/286/polityka-prywatnosci-2-3

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dołączenie poniższego oświadczenia: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Arriva Bus Transport Polska Spółka z o.o. z siedzibą w Toruniu, zawartych w aplikacji o pracę na potrzeby obecnego procesu rekrutacyjnego. Jestem świadomy/a, że mam prawo do wycofania zgody w każdym czasie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego uprzednio.

Dodatkowo, można umieścić zgodę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Arriva Bus Transport Polska Spółka z o.o. z siedzibą w Toruniu, zawartych w aplikacji o pracę na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych. Jestem świadomy/a, że mam prawo do wycofania zgody w każdym czasie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego uprzednio.
Aplikuj na stanowisko:
Kierowca Autobusu Szkolnego - Gmina Grudziądz
Imię i nazwisko jest wymagane. Imię i nazwisko musi być dłuższe niż 5 znaków.
Adres email jest wymagany. Wpisz poprawny adres e-mail
Dozwolone pliki:.doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadomości jest wymagana. Treść wiadomości musi być dłuższa niż 5 znaków
reCAPTCHA
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości