Key Account Manager (Kraków, lub zdalnie)

Miejsce pracy: Kraków
Region: Małopolskie
Twój zakres obowiązków
Poszukujemy Key Account Managera do dynamicznie rozwijającej się firmy, o ogólnopolskim zasięgu, dostawcy innowacyjnego benefitu pracowniczego i platformy do zamawiania posiłków w jednym. Co istotne na rynku benefitów pracowniczych, jesteśmy częścią grupy Benefit Systems, co zapewnia otwiera nam drzwi nawet do największych klientów i firm w Polsce.

Misją firmy jest, by każdy mógł zjeść zdrowy, zbilansowany i ciepły posiłek w pracy. Z naszej oferty korzystają pracownicy ponad 500 firm.

Jeśli chcesz sprzedawać produkt, na który klienci reagują “Wow!”, a po jego wdrożeniu wysyłają podziękowania i szybko rozwijać swoje kompetencje sprzedaży doradczej to powinniśmy porozmawiać :)

Zadania:

Sprzedaż rozwiązania benefitowego do osób decyzyjnych (do działów HR i/lub zarządu) w firmach
Zrozumienie potrzeb biznesowych klienta i przygotowanie z działem ofertowym spersonalizowanej oferty
Odbywanie spotkań (zdalnych i stacjonarnych) umówionych przez dział SDR i samodzielnie
Dotarcie (przez telefon, mail, LinkedIn itp.) do działu HR lub osób zarządzających i poznanie potrzeb firmy w zakresie organizacji posiłków dla pracowników (ok. 10-20% czasu Twojej pracy)
Zawieranie oraz negocjowanie umów


Wymagania:

Minimum 2 lata doświadczenia w sprzedaży B2B dla segmentu średnich i dużych firm oraz korporacji, do decydentów na poziomie dyrektorskim i zarządu
Doświadczenie w sprzedaży do nowych klientów (hunting) i poparte doświadczeniami sukcesy w prospectingu (cold calling, cold mailing, LinkedIn, a także social selling)
Doświadczenie w długich procesach sprzedażowych
Doświadczenie w sprzedaży zdalnej (prowadzenie zdalnych prezentacji)
Doświadczenie w pracy z CRM
Doświadczenie w sprzedaży doradczej, opierającej się na dostosowywaniu rozwiązania po pełnym poznaniu sytuacji i realnych potrzeb biznesowych klienta
Mobilność (na terenie Twojego miasta i okolic - około 40% spotkań z firmami w Twojej okolicy będziesz odbywał stacjonarnie)
Łatwość nawiązywania relacji
Uśmiech, otwartość, szczerość, zaangażowanie i chęć rozwoju
Mile widziane
Doświadczenie w sprzedaży benefitów pracowniczych lub narzędzi do działów HR (np. opieka medyczna, karty sportowe, dofinansowanie obiadów)
To oferujemy
Stałą miesięczną podstawę + wynagrodzenie uzależnione od wyniku (bez górnego limitu)
Warsztaty sprzedażowe z SellWise (najbardziej doświadczona firma doradcza w sprzedaży B2B wspiera nasz zespół sprzedaży)
Benefit Lunching: 15 zł dopłaty do lunchu w pracy (w biurze i na home office)
Opieka medyczna LuxMed
Karta sportowa
Możliwość wdrażania swoich pomysłów
Przyjazną atmosferę pracy w zespole nastawionym na współpracę
Pracę w trybie home office
Niezbędne narzędzia pracy
Celebrację sukcesów w interesującej formie

Gdzie przesyłać cv:
praca.sprzedaz@lunching.pl
janusz.stempak@sp.pl

O firmie: Lunching.pl Sp. z o.o. (Grupa Benefit Systems)
Lunching to aplikacja do regularnego zamawiania posiłków i jednocześnie platforma benefitowa dająca możliwość dofinansowania posiłków dla pracowników. Obsługujemy pracowników setek biur i fabryk w Polsce.

Jesteśmy startupem, dzięki czemu możesz liczyć na szybki rozwój, elastyczną pracę, bezpośredni wpływ na firmę. Jednocześnie jesteśmy w grupie kapitałowej Benefit Systems, co gwarantuje pewność, stabilność i otwiera drzwi nawet do największych klientów i firm w Polsce.

Oferty pracy Lunching.pl

Key Account Manager (Kraków, lub zdalnie)
2 tygodnie temu z dryg.pl
Key Account Manager (Kraków, lub zdalnie z możliwością...
2 tygodnie temu z lento.pl
Frontend Developer
3 tygodnie temu z nofluffjobs.com

Podobne oferty pracy:

Key Account Manager - branża paliwowa (region...

Do obowiązk ów kandydata należeć będzie: Pozyskiwanie nowych Klient ów i utrzymywanie świetnych relacji z klientami w powierzonym regionie, Bycie kompetentnym doradcą klienta, potrafiącym dopasować dla niego idealne rozwiazania z oferty firmy Idealny

2022-05-24 11:54:25
Wczoraj z jobs.pl

Key Account Manager - branża paliwowa (region...

Key Account Manager - branża paliwowa (region Południe) Kraków NR REF.: 1163870 Do obowiązków kandydata należeć będzie: - Pozyskiwanie nowych Klientów i utrzymywanie świetnych relacji z klientami w powierzonym regionie, - Bycie kompetentnym doradcą k

2022-05-23 21:27:08
Hays Office
2 dni temu z infopraca.pl

Key Account Manager, PV z PnB

Twój zakres obowiązkówAktywne poszukiwanie i efektywne pozyskiwanie nowych klientów B2B z sektorów przemysłowego, handlowego i logistyki.Dobór i sprzedaż optymalnych rozwiązań z zakresu OZE w segmencie małych i dużych instalacji PV wymagających Pozwo

2022-05-20 07:00:23
QUANTA ENERGY SPÓŁKA AKCYJNA
5 dni temu z gowork.pl

KEY ACCOUNT MANAGER, (praca zdalna)

Zakres obowiązków - Pozyskiwanie nowych klientów - Przygotowywanie ofert i kalkulacji - Budowanie długotrwałych relacji z klientami - Negocjowanie warunków handlowych z klientem - Realizacja zamówień oraz założonych wyników sprzedażowych Nasze wymaga

2022-05-19 05:25:30
IRMATIC SP. Z O.O
6 dni temu z infopraca.pl

Key Account Manager

Twój zakres obowiązków, aktywne pozyskiwanie nowych klientów korporacyjnych, realizacja KPI i planów sprzedażowych, rozpoznawanie i definiowanie potrzeb klientów oraz doradztwo w zakresie opieki medycznej, przygotowywanie ofert i prezentacji..

2022-05-18 20:40:06
Centrum Medyczne ENEL-MED S.A
7 dni temu z pracuj.pl

Key Account Manager

O nasATALIAN jest międzynarodowym koncernem i światowym liderem w dziedzinie multiserwisu (Facility Management) od ponad 70 lat. Z obrotem ponad 3 mld Eur, działamy w 29 krajach w Europie, Ameryce Północnej, Południowo-Wschodniej Azji oraz Afryce i o

2022-05-17 07:00:27
Atalian Poland Sp. z o. o
8 dni temu z gowork.pl

Key Account Manager

Twój zakres obowiązkówOrganizacja i zarządzanie świadczeniem usług utrzymania czystości w ramach podległego regionu,Prowadzenie analizy kosztowej regionu,Utrzymanie rentowności kontraktów, prowadzenie negocjacji handlowych,Nadzór i kontrola nad podle

2022-05-14 07:00:24
Atalian Poland Sp. z o. o
11 dni temu z gowork.pl

Key Account Manager

O nasATALIAN jest międzynarodowym koncernem i światowym liderem w dziedzinie multiserwisu (Facility Management) od ponad 70 lat. Z obrotem ponad 3 mld Eur, działamy w 29 krajach w Europie, Ameryce Północnej..

2022-05-13 11:07:56
Atalian Poland Sp. z o. o
12 dni temu z erecruiter.pl
Aplikuj na stanowisko:
Key Account Manager (Kraków, lub zdalnie)
Imię i nazwisko jest wymagane. Imię i nazwisko musi być dłuższe niż 5 znaków.
Adres email jest wymagany. Wpisz poprawny adres e-mail
Dozwolone pliki:.doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadomości jest wymagana. Treść wiadomości musi być dłuższa niż 5 znaków
reCAPTCHA
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości