Kasjer/Sprzedawca

Miejsce pracy: Siechnice
Region: Dolnośląskie
Citronex to rodzinna firma powstała w 1988 roku. W przeciągu ostatnich lat od małego przedsię-biorstwa stała się prężnie rozwijającą firmą, zatrudniającą około 2000 pracowników. Obecnie odnosi sukcesy na rynku krajowym i międzynarodowym w sektorach: logistyki i importu bananów, produkcji i dystrybucji pomidorów, transportu i spedycji, myjni i serwisu samochodów ciężarowych, stacji pa-liw, hoteli, restauracji i supermarketów.

W związku z wejściem w kolejny etap rozwoju poszukujemy osoby na stanowisko:

Kasjer/ Sprzedawca
Miejsce pracy: Siechnice k/WrocławiaNie wymagamy doświadczenia w obsłudze klienta, ani w sprzedaży. Wierzymy, że dzięki przyjaz-nej atmosferze i odrobinie chęci dołączysz do naszego zespołu.

Oferujemy
- stabilną prace w oparciu o umowę o pracę
- system pracy: 12h dzień, 12h noc następnie 2 dni wolnego,
- jasne i przejrzyste zasady współpracy
- atrakcyjny pakiet benefitów (karta multisport, możliwość ubezpieczenia grupowego)
- miłą atmosferę w zróżnicowanym zespole
- profesjonalne wdrożenie
- wynagrodzenie od 2.500 zł netto (na rękę)

Jeśli lubisz kontakt z ludźmi i chcesz nauczyć się czegoś nowego aplikuj już dziś lub zadzwoń pod numer 506 - pokaż numer telefonu - 506 452 175

Dziękujemy za aplikację!

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Citronex I Sp. z o.o., ul. Bohaterów II Armii Wojska Polskiego 64
59-900 Zgorzelec (Pracodawca, będący administratorem Twoich danych osobowych), zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych w ramach prowadzonego procesu rekrutacyj-nego.
Jeżeli chcesz, aby Twoje CV zostało zachowane w celach przyszłych rekrutacji, umieść dodat-kowo w CV następującą zgodę:
„Zgadzam się na przetwarzanie przez Citronex I Sp. z o.o., danych osobowych zawartych w mo-im zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.
Jeżeli wyrazisz na to zgodę Twoje CV może zostać udostępnione przez administratora w celu re-krutacji innemu pracodawcy poszukującemu pracownika na podobne stanowisko. W takiej sy-tuacji otrzymasz o tym fakcie informację. Jeżeli zgadzasz się umieść dodatkowo zgodę o treści:
„Zgadzam się na udostepnienie moich danych zawartych w moim CV innemu potencjalnemu pracodawcy w celu rekrutacji na takie samo lub podobne stanowisko”.
W każdym czasie możesz cofnąć wszystkie lub wybraną zgodę, wysyłając informację o jej cof-nięciu na przetwarzanie pod adresem iod@citronex.pl
Twoje dane osobowe przetwarzane są przez administratora w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w procesie rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) można przetwarzać jedynie na podstawie dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając swoje zgłoszenie rekrutacyjne, jednak podanie tych danych nie jest wymagane do udziału w rekrutacji.
Administrator może przetwarzać przekazane przez Ciebie dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli rosz-czenia dotyczą prowadzonej rekrutacji. Przetwarzane one są w oparciu o prawnie uzasadniony interes administratora danych, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszcze-niami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.
Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żą-dania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych, na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę, do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Da-nych Osobowych. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarza-nia, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Twoje dane osobowe przetwarzane będą w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskaza-ne w ogłoszeniu, a gdy wyraziłaś/eś dodatkowo na to zgodę na udział w przyszłych rekruta-cjach przez okres 36 miesięcy. W tym czasie Twoje dane osobowe mogą być przechowywane dla celów ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami związanymi z procesem rekru-tacji.
Twoje dane osobowe możemy przekazać dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, do-stawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT takich jak hosting oraz dostawcom systemów informatycznych wyłącznie w celu przeprowadzenia rekrutacji. Twoje da-ne osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy.

W razie pytań dotyczących Twoich danych możesz skontaktować się z administratorem danych pod adresem iod@citronex.pl
Aplikuj na stanowisko:
Kasjer/Sprzedawca
Imię i nazwisko jest wymagane. Imię i nazwisko musi być dłuższe niż 5 znaków.
Adres email jest wymagany. Wpisz poprawny adres e-mail
Dozwolone rozszerzenia to .doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadomości jest wymagana. Treść wiadomości musi być dłuższa niż 5 znaków
reCAPTCHA
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości