Kasjer/Kasjerka na stałe lub weekendy

Miejsce pracy: Gdynia
Region: Pomorskie
Agencja Recrew HR ( dawniej WYG HR CONSULTING ) obecnie poszukuje dla jednego z klientów osób na stanowisko:

KASJER/KASJERKA


Lokalizacja: Gdynia Chylonia

Wymagania:
•aktualna książeczka sanepidowska,
•mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta.

Oferujemy:
•umowę zlecenie z Zus,
•stawkę godzinową - 15 zł brutto/h
•pracę na stałe.

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie swojego CV z dopiskiem: KAS/GDY na adres: gdansk@recrewhr.pl, bądź skontaktowanie się bezpośrednie pod nr tel: 601 - pokaż numer telefonu - 601-885-483.

Zapraszamy osobiście do naszego biura przy ul. Grunwaldzkiej 103a Gdańsk Wrzeszcz Biurowiec Neptun ( parter wejście z boku budynku).

Prosimy o dodanie klauzuli:1.Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Recrew Hr Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji.
2.Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Recrew Hr Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji, w tym również na inne stanowiska w okresie do 1 roku od dnia przesłania C.V.
INFORMACJE OD ADMINISTRATORA DANYCH OSOBOWYCH1.Administratorem Danych Osobowych, jest firma Recrew Hr Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (kontakt: Al. Grunwaldzka 103 A, 80-244 Gdańsk)
2.Podanie danych osobowych w CV jest dobrowolne, lecz konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego. Dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 pkt. a i c Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 (RODO)
3.Osobie składającej aplikację w procesie rekrutacyjnym przysługuje prawo do treści swoich danych osobowych oraz prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
4.Dane osobowe będą przechowywane do momentu zakończenia prowadzenia rekrutacji, nie dłużej jednak niż przez 1 rok od dnia przesłania CV.
5.Dane osobowe kandydatów nie będą podlegały zautomatyzowanemu przetwarzaniu.

Oferty pracy RecrewHr

Wykładanie towaru dział słodkie
tydzień temu z trojmiasto.pl
Wykładanie towaru dział słodkie - NOCKI
tydzień temu z trojmiasto.pl
Mechanik Przemysłowy Niemcy
2 tygodnie temu z lento.pl
Aplikuj na stanowisko:
Kasjer/Kasjerka na stałe lub weekendy
Imię i nazwisko jest wymagane. Imię i nazwisko musi być dłuższe niż 5 znaków.
Adres email jest wymagany. Wpisz poprawny adres e-mail
Dozwolone rozszerzenia to .doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadomości jest wymagana. Treść wiadomości musi być dłuższa niż 5 znaków
reCAPTCHA
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości