Iview Recruitment Sp. z o.o.

Miejsce pracy: Międzyrzecz
Region: Lubuskie
Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży materiałów budowlanych poszukuję kandydata na stanowisko:

Instruktor. ds aplikacji/ Dekarz
Miejsce pracy: Międzyrzecz,praca również w terenie
Zakres obowiązków:

przeprowadzanie praktycznych prezentacji i szkoleń produktowych (papa, styropapa, chemia budowlana, styropian)
przeprowadzanie szkoleń aplikacji produktu
udzielanie wsparcia technicznego dla Działu Handlowego firmy
przeprowadzanie i nadzorowanie testów aplikacji produktów
praca w delegacji

Wymagania:
wykształcenie min. średnie
doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
doświadczenie w aplikacji materiałów hydroizolacyjnych
znajomość i umiejętność stosowania sztuki dekarskiej
umiejętność prezentacji
łatwość w nawiązywaniu kontaktów
umiejętność rozwiązywania problemów

Oferujemy:
pracę w ugruntowanej pozycji na rynku w oparciu o umowę o pracę
stałe podnoszenie kwalifikacji (szereg szkoleń produktowych, dekarskich)
niezbędne narzędzia pracy w tym sprzęt dekarski, komputer, telefon służbowy, samochód.
pakiet benefitów pozapłącowych (prywatne ubezpieczenie medyczne, dofinansowanie do karty Multisport, ZFŚŚ).

Zainteresowane osoby zapraszam do przesyłania CV za pośrednictwem gumtree.

W przypadku złożenia aplikacji administratorem Twoich danych osobowych jest iView Recruitment sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Warszawie (02-681), al. Wyścigowa 4 lok. C-84, numer telefonu + 482 - pokaż numer telefonu - , wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 621 - pokaż numer telefonu - 2, numer NIP: 521 - pokaż numer telefonu - 2, REGON: 360 - pokaż numer telefonu - , której akta rejestrowe przechowywane są w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydziale Gospodarczym Krajowego Rejestru Sądowego. Przysługuje Ci prawo dostępu do danych, ich poprawiania, żądania ich usunięcia, a także prawo ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych, wniesienia sprzeciwu co do przetwarzania danych osobowych i prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeżeli dane są przetwarzane niezgodnie z wymogami prawnymi. Dane będą przetwarzane w ramach bazy kandydatów dla celów przyszłych rekrutacji prowadzonych przez klientów Administratora (pracodawców), w tym będą udostępniane wybranym pracodawcom w toku konkretnych rekrutacji.
Dozwolone rozszerzenia to .doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadomości jest wymagana. Treść wiadomości musi być dłuższa niż 5 znaków
reCAPTCHA