iOS Developer (Kraków/zdalnie)

Miejsce pracy: Kraków
Region: Małopolskie
Cześć! Jesteśmy Ready4S - krakowski software House (rocznik 2012), który ma na swoim koncie ponad 200 projektów (https://www.ready4s.com/our-work) dla klientów z ponad 35 krajów (głównie z USA , UK i Europy Zachodniej).

Znajdujemy się na liście Top10 firm technologicznych serwisu Clutch.co. Jak się tam znaleźliśmy? Przeszliśmy długą drogę, zaczynając od tworzenia aplikacji mobilnych dla start-up’ów (WOW! STUFF, TravelByArt - apka wyróżniona przez NYT!), po rozwój i stawianie od zera rozbudowanych systemów, z których korzystają miliony użytkowników. Wiele się w tym czasie nauczyliśmy i wiemy już dokąd zmierzamy - naszą misją jest pomoc klientom typu SMB i Enterprise (m.in. Coca-Cola, Roche, Credit Agricole) w rozwoju ich produktów.

To, co pozostało niezmienne, to przyjazna, nieformalna atmosfera i ludzie, na których zawsze można liczyć. Tworzymy zespół 50+ specjalistów, na których składają się między innymi programiści (PHP, Java, Angular, React, Android i iOS), Testerzy, DevOpsi, Product Designerzy i Project Managerowie.

Jak pracujemy? Nie ograniczamy się do jednej branży (FinTech, Healthcare czy logistyka nie mają przed nami tajemnic) i jesteśmy na bieżąco z nowymi technologiami (IoT, hybrid solutions, augmented reality). Produkty, nad którymi pracujemy, w 90% wymagają wprowadzania i rozwijania nowych funkcjonalności. Pozostały czas (ok. 10%) przeznaczamy głównie na stand-up’y i spotkania wewnętrzne. Sprawdź czy jesteśmy miejscem dla Ciebie i co Cię u nas czeka :-)


Twój projekt

Chcesz spełnić marzenie o projekcie, w którym kod pisany jest według Twoich najlepszych praktyk, a decyzyjność i wpływ na architekturę leży w Twoich rękach? Szukasz projektu, który dostarczy Ci radości i wyzwań? Dajemy Ci tę możliwość - w najbliższym czasie będziesz jedynym specjalistą rozwijającym poniższe aplikacje, więc masz niepowtarzalną okazję, by rozwinąć skrzydła!
Czekają na Ciebie rozbudowane projekty z branży Digital Health, które mogą odmienić życie wielu osób. W sumie będziesz rozwijać trzy aplikacje, które związane są z kontrolą wzroku, diagnozowaniem i śledzeniem postępu dwunastu chorób oczu oraz diagnozowaniem szumów usznych. W projektach wykorzystane są: CoreML, CoreData, AVFoundation, Accelerate, Combine, GoogleMLKit, Firebase, Alamofire, AudioKit.


Sprawdzisz się w tej roli, jeśli:

- masz minimum 3-letnie doświadczenie komercyjne w programowaniu aplikacji na iOS w Swift
- posiadasz dobrą, praktyczną znajomość środowiska Xcode i GIT
- swobodnie używasz narzędzi takich jak UIKit, Core Data, Alamofire
- masz doświadczenie z relacyjnymi bazami danych i REST API
- cechuje Cię elastyczność, dokładność i samodzielność - ta rola wymaga przełączania się pomiędzy projektami, więc nuda Ci nie grozi ;)
- jesteś osobą komunikatywną i swobodnie posługujesz się językiem angielskim (minimum B2) - będziesz uczestniczyć w regularnych telekonferencjach z naszym kanadyjskim KlientemDołączając do nas, możesz spodziewać się:

- wynagrodzenia w przedziale 77 - 90 zł netto/h na B2B
- zatrudnienia na pełen etat w oparciu o umowę B2B (+ płatna przerwa w realizacji przedmiotu umowy w ilości, jaką wspólnie uzgodnimy)
- pakietu prywatnej opieki medycznej (Compensa) - w wersji podstawowej w pełni finansowanego przez firmę
- karty Multisport (współfinansowanej przez firmę)
- elastycznego czasu pracy - siłownia przed pracą, kino o 17:00? Dla nas żaden problem, sam decydujesz, o której zaczynasz i skończysz
- opcji pracy zdalnej nawet w 100% - aktualnie wszyscy tak pracujemy, a po otwarciu biura zdecydujesz czy i w jakim wymiarze będziesz nas odwiedzać ;-)
- rozwoju i możliwości uczenia się nowych rzeczy - klient bardzo chętnie korzysta z nowych technologii i stawia na R&D
- imprez integracyjnych (mamy za sobą już kilka seansów planszówek, grille i gokarty) oraz spontanicznych atrakcji typu pizza day, torty i ciacha-niespodzianki
- pozytywnej atmosfery, którą tworzy nasz super zespół - mili i otwarci na innych ludzie, chętni do pomocy, zaangażowani w to, co robią, budujący relacje w oparciu o wzajemny szacunek i poczucie humoru :-)


Zainteresowanych do aplikowania przez formularz: https://ready4s.elevato.net/en/ios-developer-krakowzdalnie,ja,183

Oferty pracy Ready4s

iOS Developer
tydzień temu z lento.pl
iOS Developer (Kraków/zdalnie)
2 tygodnie temu z lento.pl
.Net Developer (Kraków/zdalnie)
2 tygodnie temu z lento.pl
Aplikuj na stanowisko:
iOS Developer (Kraków/zdalnie)
Imię i nazwisko jest wymagane. Imię i nazwisko musi być dłuższe niż 5 znaków.
Adres email jest wymagany. Wpisz poprawny adres e-mail
Dozwolone pliki:.doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadomości jest wymagana. Treść wiadomości musi być dłuższa niż 5 znaków
reCAPTCHA
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości