Inżynier Rezydent – branża kolejowa

Miejsce pracy: Warszawa
Region: Mazowieckie
SMART-HR - Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Dla naszego klienta – firmy specjalizującej się w zarządzaniu realizacją projektów infrastrukturalnych, w związku z rozpoczęciem kolejnego projektu poszukujemy osoby na stanowisko:

inżynier Rezydent – branża kolejowa

Miejsce pracy: woj. lubuskie, wielkopolskie, łódzkie, mazowieckie, lubelskie (linia przebiegająca okolicach Kostrzyna nad Odrą, Poznania, Łodzi, Warszawy)

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wybrane prace inżynieryjne w projekcie obejmującym m.in.

• Prace przy wdrażaniu ujednoliconego systemu sterowania ruchem kolejowym obejmujące zabudowę systemu ERTMS/ETCS na 2 poziomie odcinka linii E20.


Od kandydatów na to stanowisko oczekujemy:

• Wykształcenia wyższego technicznego,
• Posiadania uprawnień budowlanych bez ograniczeń do kierowania robotami budowlanymi w specjalności inżynieryjnej kolejowej w zakresie kolejowych obiektów budowlanych lub specjalności mostowej/drogowej/konstrukcyjno-budowlanej/kolejowej bez ograniczeń w zakresie SRK,
• Posiadania minimum 5 lat doświadczenia (zdobytego ciągu w ostatnich 10 lat) w realizacji projektów kolejowych realizowanych w oparciu o warunki kontraktu FIDIC lub inne standardowe warunki kontraktowe, w tym 2 lat doświadczenia na stanowisku Inżyniera Projektu lub Inżyniera Rezydenta lub 5 lat na stanowisku Inspektora Nadzoru.


W tym lub oraz:

• Posiadania minimum 7 lat doświadczenia (zdobytego ciągu w ostatnich 10 lat) w realizacji projektów liniowych kolejowych realizowanych w oparciu o warunki kontraktu FIDIC lub inne standardowe warunki kontraktowe, w tym co najmniej 4 lat doświadczenia na stanowisku Inżyniera Projektu lub Inżyniera Rezydenta lub co najmniej 7 lat na stanowisku Inspektora Nadzoru.


Pracodawca oferuje:

• Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie,
• Możliwości rozwoju umiejętności managerskich,
• Pracę nad ambitnymi zadaniami,
• Zakwaterowanie, umowę B2B lub inną w zależności od preferencji kandydata,
• Pracę w pozytywnej atmosferze sprzyjającej rozwojowi zawodowemu.


Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres mailowy:
praca@smart-hr.pl

(W temacie wiadomości proszę wpisać nazwę stanowiska)

www.smart-hr.pl


Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez SMART-HR z siedzibą w Katowicach, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. 2018 r. poz. 1000). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom oraz innym podmiotom związanym z procesami rekrutacyjnymi. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."

Posiadamy wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 9901.
Aplikuj na stanowisko:
Inżynier Rezydent – branża kolejowa
Imię i nazwisko jest wymagane. Imię i nazwisko musi być dłuższe niż 5 znaków.
Adres email jest wymagany. Wpisz poprawny adres e-mail
Dozwolone rozszerzenia to .doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadomości jest wymagana. Treść wiadomości musi być dłuższa niż 5 znaków
reCAPTCHA
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości