Inżynier Podsystemów Elektrycznych(Nr ref.: ENG/CHORZ/BB)

Miejsce pracy: Chorzów
Region: Śląskie
Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy z branży produkcyjnej poszukujemy osób na

Stanowisko: inżynier Podsystemów Elektrycznych
Miejsce pracy: Chorzów

Obowiązki:
• systematyczne uczestnictwo w procesie Hand - Over z produkcji do testów,
• rygorystyczne przestrzeganie procedur testowych,
• zarządzanie procesem usuwania usterek, kiedy takie się pojawią,
• eskalowanie nierozwiązanych problemów do Managerów,
• proponowanie usprawnień procesów testowych,
• dbanie o kontakt i dobre relacje z pracownikami jakości i industrializacji.

Wymagania:
wykształcenie wyższe (najchętniej kierunkowe automatyka/elektrotechnika lub budowa pojazdów szynowych),
• j. angielski na poziomie B2,
• umiejętności programistyczne,
• uprawnienia elektryczne SEP,
• doświadczenie w projektowaniu minimum jednego z wymienionych podsystemów oraz realizacji wymaganych funkcji na poziomie pojazdu,
•umiejętność zaprojektowania i realizacji funkcji podsystemów na pojeździe tramwaje/EMU/Metro, w szczególności hamulce, drzwi, TCMS, PAPIS, podsystemy elektryczne, pantograf, trakcja, wózki, toalety, pulpit maszynisty, sprzęg, P-Poż.

Nasz Klient oferuje:
• możliwość rozwoju zawodowego,
• atrakcyjne warunki pracy,
• stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie,
• pakiet socjalny oraz premiowy.

Zgodnie z ustawą z dnia 27 kwietnia 2016 r. o ochronie danych osobowych:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Arche Consulting Sp. z o.o. Sp. K. moich danych osobowych zawartych w CV, w celu związanym z udziałem mojej osoby w niniejszym procesie rekrutacyjnym.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Arche Consulting Sp. z o.o. Sp. K. moich danych osobowych, zawartych w CV, w celu prowadzenia i administrowania procesami przyszłych procesów rekrutacyjnych z udziałem mojej osoby.
Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych przez Arche Consulting Sp. z o.o. Sp. K. potencjalnym pracodawcom w celu związanym z przedstawieniem im mojej kandydatury w ramach prowadzonych procesów rekrutacyjnych z udziałem mojej osoby.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Arche Consulting Sp. z o.o. Sp. K. moich danych osobowych w zakresie: imię i nazwisko, adres e-mail, numer telefonu; w celu przesyłania informacji handlowych drogą elektroniczną.

Administratorem danych osobowych jest Arche Consulting Sp. z o.o. Sp. K. z siedzibą w Katowicach (40-035) przy ul. Jagiellońska 6/8. W przypadku wyrażenia przedmiotowej zgody, Pani\Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu związanym z prowadzeniem procesu rekrutacyjnego z udziałem Pani/Pana osoby. Dane osobowe mogą być udostępnione na rzecz potencjalnego pracodawcy oraz mogą być przekazane podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Przysługuje Pani/Panu także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (PUODO) gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji ww. celu. W razie pytań dotyczących zasad prywatności i przetwarzania danych należy kontaktować się pod adresem email: @
WPIS KRAZ: 8162

Oferty pracy Arche Consulting

Aplikuj na stanowisko:
Inżynier Podsystemów Elektrycznych(Nr ref.: ENG/CHORZ/BB)
Imię i nazwisko jest wymagane. Imię i nazwisko musi być dłuższe niż 5 znaków.
Adres email jest wymagany. Wpisz poprawny adres e-mail
Dozwolone rozszerzenia to .doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadomości jest wymagana. Treść wiadomości musi być dłuższa niż 5 znaków
reCAPTCHA
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości