Inżynier Budowy- Praca biurowa

Miejsce pracy: Grodzisk Mazowiecki
Region: Mazowieckie
Wymagania:
• znajomość NORMA PRO
• znajomość Pakietu MS Office
• umiejętność czytania dokumentacji technicznej (projektów)
• prawo jazdy kategorii B
• mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
• chęć i zaangażowanie
Warunki pracy:
• umowa o pracę na pełny etat
Obowiązki:
• przygotowywanie ofert przetargowych
• przygotowywanie zamówień materiałów drogowych i kanalizacyjnych do realizowanych kontraktów
• rozliczanie czasu pracy sprzętu i ludzi oraz zużytych materiałów
• bieżąca obsługa realizowanego kontraktu i dokumentacji budowy
Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu telefonicznego
513 - pokaż numer telefonu - 513-659-148 oraz przesłanie cv na adres mailowy andzelika.wojsa@centrumkariery.eu lub
za pośrednictwem portalu
Centrum Kariery Sp. z o.o. wpisana do rejestru KRAZ nr 20992

Dozwolone pliki:.doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadomości jest wymagana. Treść wiadomości musi być dłuższa niż 5 znaków
reCAPTCHA