Inżynier Budownictwa Wrocław

Miejsce pracy: Wrocław
Region: Dolnośląskie
Firma budowlana zatrudni inżynier ów Budownictwa na etat (na początek Umowa zlecenie lub dzieło). Praca we Wrocławiu od 8.00 do 16.00 z możliwością pracy po 10 godzin dziennie.
Jeśli jesteś osobą dyspozycyjną, pracowitą, zaangażowaną w wykonywanie obowiązków, mającą prawo jazdy (samochód będzie dodatkowym atutem), wiedzę z zakresu budownictwa, doświadczenie w pracy na budowie lub w biurze projektowym – zapraszam do wzięcia udziału w rekrutacji na jedno ze stanowisk:
1) inżynier budowy. Praca na budowach domków jednorodzinnych we Wrocławiu i okolicach. Do obsłużenia kilka budów dziennie. Wymagania: prawo jazdy, dobra kondycja fizyczna, wiedza z zakresu prac wykończeniowych.
2) Kierownik budowy/Inspektor Nadzoru. Wymagania uprawnienia do kierowania budową (mogą być ograniczone), prawo jazdy. Praca na budowach domków jednorodzinnych we Wrocławiu i okolicach. Do obsłużenia kilka budów dziennie.
3) Asystent Projektanta. Możliwość pracy zdalnej z domu. Do wykonania projekty budowlane. Wymagania: znajomość programu Auto Cad, Word.


Zarobki:
20 zł /h (po okresie próbnym)
4 tyś zł brutto na umowę o pracę

Zainteresowane osoby proszę o przesłanie listu motywacyjnego oraz CV na maila:
Aplikuj na stanowisko:
Inżynier Budownictwa Wrocław
Imię i nazwisko jest wymagane. Imię i nazwisko musi być dłuższe niż 5 znaków.
Adres email jest wymagany. Wpisz poprawny adres e-mail
Dozwolone rozszerzenia to .doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadomości jest wymagana. Treść wiadomości musi być dłuższa niż 5 znaków
reCAPTCHA
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości