Inspektor kontroli jakości - praca "od zaraz"

Miejsce pracy: Oława
Region: Dolnośląskie
invenio QD jest częścią międzynarodowej firmy inżynierskiej mającej swoje oddziały w Europie, ameryce i Australii. Nasza firma zajmuje się usługami z zakresu kontroli jakości i napraw części samochodowych, outsourcingu specjalistów, pracowników produkcyjnych, inżynierią mechaniki oraz szkoleniami. Numer agencji zatrudnienia: 17728

Na potrzeby naszego zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko:

INSPEKTOR KONTROLI JAKOŚCI
Miejsce pracy: Jelcz-Laskowice
Symb.ref.: KJ//05/2021/J-L

Obowiązki:
• Kontrola jakości i naprawa podzespołów
• Wykonywanie czynności kontrolnych zgodnie z instrukcją
• Tworzenie prostych raportów jakościowych
• Używanie prostych narzędzi mierniczych, takich jak: suwmiarka, mikrometr, itp. (po przeszkoleniu)

Wymagania:
• Umiejętność wykonywania pracy zgodnie z instrukcją
• Gotowość do pracy od poniedziałku do piątku (praca w systemie trzyzmianowym)
• Mile widziane doświadczenie w branży produkcyjnej lub kontroli jakości

Oferujemy:
• Zatrudnienie w międzynarodowej firmie z branży automotive
• Perspektywę długofalowej współpracy
• Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego
• Szkolenia wstępne i pracę według najwyższych standardów
• Pracę od poniedziałku do piątku w zgranym zespole w miłej atmosferze
• Możliwość dojazdu busami z różnych miejscowości, m. in.: Brzeg, Strzelin, Oława, Mąkoszyce, Grodków, Oleśnica, Wrocław, Namysłów, Syców

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji. Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Administratorem danych osobowych przekazanych w dokumentach aplikacyjnych jest invenio QD Sp. z o.o. z siedzibą w Tychach przy ul. Fabrycznej 2.
Prosimy o umieszczenie klauzuli w CV: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę invenio QD Sp. z o.o. w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.
Mają Państwo możliwość dostępu do swoich danych, w tym: uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych do innego administratora danych.
Jeżeli chcą Państwo, abyśmy zachowali Państwa CV w naszej bazie, prosimy umieścić dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez invenio QD Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.
Państwa dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu do 31.12.2021 r., a gdy wyrazili Państwo zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach, to wówczas Państwa dane osobowe będą przechowywane przez okres trzech lat.

Oferty pracy Invenio QD

Inspektor kontroli jakości - zdobądź doświadczenie
tydzień temu z lento.pl
Pracownik stacji myjącej - UMOWA O PRACĘ
2 tygodnie temu z lento.pl
Dozwolone pliki:.doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadomości jest wymagana. Treść wiadomości musi być dłuższa niż 5 znaków
reCAPTCHA