Hydraulik z darmowym kursem niemieckiego + gwarancja pracy

Miejsce pracy: Gliwice
Region: Śląskie
Posiadasz doświadczenie jako hydraulik ?
Szukasz pracy jako hydraulik w niemczech ?
Dołącz do nas, razem możemy osiagnąc nasze wspólne cele!

Firma Piening GmbH należy do jednych z największych usługodawców w branży elektrycznej, hydraulicznej, automatyki i serwisu przemysłowego. Od 40 lat cieszymy sie zaufaniem naszych klientów z całych Niemiec a przede wszystkim zadowoleniem 800 pracownikow, którzy pracują w naszej firmie.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy od zaraz:

hydraulik m/k

Miejsce pracy: całe Niemcy
Stosunek pracy: stałe zatrudnienie
Czas trwania umowy: nieokreślony
Rozpoczęcie pracy: od zaraz

Twoje obowiązki:

• Instalacje systemów sanitarnych, grzewczych i klimatyzacyjnych
• Podłączenie systemów wodociagowych i kanalizacyjnych
• Utrzymanie, konserwacja i naprawa instalacji sanitarnych, grzewczych i klimatyzacyjnych

Nasze wymagania:

• Mile widziane wykształcenie jako hydraulik
• Min. 2 letnie doświadczenie jako hydraulik
• komunikatywna znajomość jezyka niemieckiego
• Nie znasz języka niemieckiego? To nie Problem! Oferujemy bezpłatne intensywne kursy języka niemieckiego.
• Prawo jazdy i samochód - mile widziane
• Umiejetność samodzielnej pracy
• Niezawodność i umiejętność pracy w grupie

Kurs niemieckiego:
• Darmowy intensywny 4-tygodniowy kurs niemieckiego w Polsce, przed podjęciem pracy
• Zajęcia odbywają się : pon.- sob. (09:00-17:00)
• Podczas kursu darmowe zakwaterowanie+ wyżywienie
• Darmowe materiały szkoleniowe
• Szkolenia: zwyżki nożycowe + SCC/VCA
• Po rozpoczęciu pracy w naszej firmie: 400 EUR netto
• GWARANCJA zatrudnienia w naszej firmie !

Oferujemy:

• Niemiecką umowe o pracę, zawartą na czas nieokreślony- z nami jako pracodawcą
• Atrakcyjne wynagrodzenie:
od 12,50 EUR brutto (Niemiecki A1)
od 13,00 EUR brutto (Niemiecki B1)
• Dieta w wysokości 40 EUR/ za dzień przepracowany, 50 EUR- dla osób mobilnych
• Taryfowe dodatki branżowe
• Dodatek do nadgodzin + 25%
• Wsparcie w rozwoju zawodowym oraz w finansowym nawet do 18 € brutto/h
• BONUS dla polecenie nowego pracownika - 500 EUR
• Dodatkowe pieniądze na święta Bożego narodzenia i urlop do 600 EUR
• Pomoc w utworzeniu Teamu w pracy
• Organizacja zakwaterowania
• Wysokiej jakości bezpłatne ciuchy robocze, profesjonalne narzędzia
• Wsparcie w nostryfikacji zawodu w niemczech
• Indywidualna opieka dysponenta
• Asystentki mówiące w jezyku polskim
• Organizacja ubezpieczenia zdrowotnego i zgłoszenie do urzędu skarbowego
• Wsparcie w uzyskaniu niemieckich świadczeń np. Kindergeld

Szukasz stałej pracy w niemczech ?
Oczekujesz uczciwego pracodawcy i dobrego zarobku?
Zgloś się do nas !

Zainteresowane osoby prosimy o przeslanie aktualnego CV na : praca@pieninggmbh.de

Kontakt:

Piening GmbH
Carl-Bertelsmann-Straße 203
33335 Gütersloh

Olga Rakowiecka
Tel. 0048 - pokaż numer telefonu - 048 799 030 680

Adam Fronczek
Tel. 0048 - pokaż numer telefonu - 048 507 223 992

Marta Olszowa
Tel. 0048 - pokaż numer telefonu - 048 515 073 117

Oferty pracy Piening GmbH

Pracownik do produkcji sprzętu medycznego - Niemcy
2 tygodnie temu z lento.pl
Pracownik produkcji m/k
3 tygodnie temu z lento.pl
Hydraulik- Niemcy
Elektryk/Elektromonter/Elektroniker- Niemcy
Dozwolone rozszerzenia to .doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadomości jest wymagana. Treść wiadomości musi być dłuższa niż 5 znaków
reCAPTCHA