Hotel Beata*** w Muszynie- Złockiem zatrudni osoby do pracy

Miejsce pracy: Muszyna
Region: Małopolskie
Hotel Beata*** w Muszynie- Złockiem zatrudni osoby do pracy na stanowisku
kelner /kelnerka

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

Obsługa Gości w restauracji hotelowej, serwowanie potraw
Obsługa Gości przy imprezach okolicznościowych (konferencje, bankiety, komunie, wesela)
Przygotowanie sali do imprez, dbanie o czystość sali
Współpraca z zespołem kucharzy i pozostałymi działami hotelu
Umiejętność pracy w zespole
Zaangażowanie i zorientowanie na zadowolenie klienta
Samodzielność i dobra organizacja pracy

OFERUJEMY

Stabilne warunki zatrudnienia wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia
Pracę w zgranym zespole i miłą atmosferę
Możliwość rozwoju osobistego
Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (po okresie próbnym)
Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

NASZE OCZEKIWANIA

Profesjonalna obsługa Gości
Mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku kelner oraz znajomość alkoholi
Godne reprezentowanie firmy oraz kreowanie jej pozytywnego wizerunku
Umiejętność pracy pod presją czasu
Wysoka kultura osobista
Łatwość nawiązywania kontaktów interpersonalnych
Aktualna książeczka zdrowia dla celów sanitarno-epidemiologicznych
Znajomość języków obcych – mile widziana
Minimalne wykształcenie

Średnie gastronomiczne lub hotelarskie
Abyśmy mogli się z Tobą kontaktować, w aplikacji prosimy zawrzeć jedną ze zgód do wyboru:

Tylko obecna rekrutacja:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych przeze mnie, do realizacji obecnego procesu rekrutacji prowadzonego przez Hotel Beata*** Złockie 103, 33-370 Muszyna

Obecna i przyszłe rekrutacje:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych przeze mnie, do realizacji przyszłych procesów rekrutacji prowadzonych przez Hotel Beata *** Złockie 103,33-370 Muszyna

Oferty pracy Hotel Beata

Dozwolone rozszerzenia to .doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadomości jest wymagana. Treść wiadomości musi być dłuższa niż 5 znaków
reCAPTCHA