Podobne oferty pracy

TANCERKA POLE-DANCE/ HOSTESSA/ SOPOT/ GDAŃSK/...

pokaż opis

Tańczysz w klubie, ale nie odpowiadają Ci warunki pracy? Masz swoje plany, ale zarobki nie pozwalają Ci ich zrealizować? Jesteś dziewczyną, która ma dość sztywnej pracy za biurkiem? Nie chcesz już usługiwać marudnym klientom w sklepie czy restauracji

2018-11-19 14:39:41address
Wczoraj z lento.pl

HOSTESSA PROMOCJA ALKOHOLI

pokaż opis

Poszukuję hostess do imprezowni w centrum Gdańska. Wymagamy podstawowej znajomości języka angielskiego i pozytywnego nastawienia. Podczas pracy obowiązkiem hostessy jest dotrzymywanie towarzystwa gościom. Praca w godzinach wieczornych i nocnych (jak

2018-11-15 08:18:05address
5 dni temu z lento.pl

Hostessa / Ankieter / Roznoszenie ulotek / Plakaciarz

pokaż opis

Zakres obowiązków: 1. Roznoszenie ulotek, 2. Rozdawanie ulotek, 3. Plakatowanie, 4. Ankietowanie. Wynagrodzenie brutto: od 14 PLN 2 tygodnie (robocze) Zawód: Ankieter Wymagania inne: punktualność

2018-11-06 09:00:04address
14 dni temu z Ochotnicze Hufce Pracy

HOSTESSA

pokaż opis

Zakres obowiązków: PROMOCJA PRODUKTÓW Wynagrodzenie brutto: od 14 PLN dwutygodniowy system wynagradzania Zawód: Hostessa Wymagania inne:

pokaż opis

Umowa zlecenie/Umowa o świadczenie usług Wynagrodzenie brutto od 14 PLN Zakres obowiązków 1. Roznoszenie ulotek, 2. Rozdawanie ulotek, 3. Plakatowanie, 4. Ankietowanie

2018-10-23 21:31:06address
28 dni temu z Centralna baza ofert pracy

TANCERKA POLE-DANCE/ HOSTESSA KLUBOWA/ HISZPANIA

pokaż opis

Progastro Serwis Sp. z o. o. w związku z ciągłym rozwojem zatrudni tancerki pole-dance i hostessy klubowe w renomowanym klubie Red Lips w Benidorm położonym na malowniczym wybrzeżu Costa Blanca..

2018-10-22 10:22:26address
29 dni temu z Nuzle

TANCERKA POLE-DANCE/ HOSTESSA KLUBOWA/ GDAŃSK/...

pokaż opis

Progastro Serwis Sp. z o. o. w związku z ciągłym rozwojem rekrutuje hostessy i tancerki do klubów nocnych w samym centrum Gdańska i Sopotu. Jeśli jesteś młodą i atrakcyjną kobietą, łatwo nawiązujesz..

2018-10-22 10:22:24address

Hostessa 150zł za zmianę

pokaż opis

Szukam kilka młodych, otwartych i pewnych siebie dziewczyn do pracy jako hostessa ! Oferujemy elastyczny grafik z możliwością wyboru dni pracujących! Stała podstawa plus bonusy ;) Praca w lokalach na krakowskim rynku w zgranym zespole :) Obowiązki :

2018-10-04 12:19:06address
47 dni temu z lento.pl