HOSTESSA/Promotor Marki - Praca w weekendy

Miejsce pracy: Gliwice
Region: Śląskie
Praca w weekendy

Najważniejsze obowiązki:

- informowanie osób zainteresowanych o aktualnych ofertach pracy

- aktywne promowanie Firmy i ofert – rozdawanie ulotek

- udzielanie niezbędnych informacji o ofertach osobom zainteresowanym

Wymagania:

- entuzjazm i pozytywne nastawienie

- miła aparycja i wysoka kultura osobista

- mile widziany status ucznia lub studenta (warunek nie jest konieczny)

- dyspozycyjność w weekendy

Oferujemy:

- Atrakcyjne wynagrodzenie

- Pracę w miłej i przyjaznej atmosferze

Oferty pracy Droma

Hostessa - Promotor Marki - praca w weekendy
13 godzin temu z lento.pl
Kierowca z kat. C+E trasy międzynarodowe (wolne...
15 godzin temu z Nuzle
Dozwolone rozszerzenia to .doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadomości jest wymagana. Treść wiadomości musi być dłuższa niż 5 znaków
reCAPTCHA