Grafik komputerowy Retuszer

Miejsce pracy: Święciechowa
Region: Wielkopolskie
Rozwijaj się razem z nami!

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy retuszera BIŻUTERII, do stałej lub dorywczej współpracy. Zależy nam na osobie odpowiedzialnej, z pasją oraz chętnej do samorozwoju.
Naszym celem jest uzyskanie doskonałej jakości fotografii produktowej (HI-END), staramy się wybiegać swoją kreatywnością ponad standardy.

Jeśli chcesz pracować zdalnie, o dogodnej godzinie, w przyjaznym gronie, wyślij do nas swoje portfolio na adres foto@kreatormody.com.

Z wielką chęcią je obejrzymy i odezwiemy się do każdej osoby. Wybranym osobom wyślemy próbne zdjęcia, które pozwolą nam zadecydować o podjęciu współpracy.

Wynagrodzenie za wykonaną pracę jest zależne od kategorii produktu. Rozliczenia dokonywane na podstawie fv.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez KREATOR MODY Dariusz Likowski z siedzibą w Święciechowa zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.
Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.


Informujemy, że Administratorem danych jest KREATOR MODY Dariusz Likowski z siedzibą w Święciechowa. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Oferty pracy KREATOR MODY

Grafik komputerowy Retuszer
tydzień temu z lento.pl
Aplikuj na stanowisko:
Grafik komputerowy Retuszer
Imię i nazwisko jest wymagane. Imię i nazwisko musi być dłuższe niż 5 znaków.
Adres email jest wymagany. Wpisz poprawny adres e-mail
Dozwolone rozszerzenia to .doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadomości jest wymagana. Treść wiadomości musi być dłuższa niż 5 znaków
reCAPTCHA
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości