Grafik komputerowy - praca w Opolu

Miejsce pracy: Opole
Region: Opolskie

Ineva Services Limited S.K.A. jest dynamicznie rozwijającą się, nowoczesną firmą z branży nowoczesnych technologii IT. Specjalizujemy się w projektowaniu rozwiązań E-Commerce, doradztwie w zakresie systemów IT, oraz szytych na miarę projektów webowych. Tworzymy spójne, wielofunkcyjne aplikacje pozwalające na optymalne wykorzystanie zasobów. Wśród naszych stałych Klientów spotkać można firmy działające na rynku polskim, ale i takie o zasięgu międzynarodowym.

Grafik komputerowy

Miejsce pracy: OPOLE (praca stacjonarna w siedzibie firmy)

Opis stanowiska:

Dynamiczny rozwój firmy Ineva Services Limited S.K.A., generuje potrzebę poszerzenia naszego zespołu projektowego o kreatywną i utalentowaną osobę, która zasili nasze szeregi na stanowisku Grafika komputerowego. Osoba zatrudniona na stanowisku Grafika komputerowego będzie członkiem zespołu odpowiedzialnego za:

·         Przygotowanie grafik do materiałów promocyjno-reklamowych na potrzeby działu marketingu;

·         Samodzielne wykonywanie projektów graficznych

Oczekiwania:

·         Wyczucie estetyki publikacji internetowych;

·         Umiejętność dostosowania się do potrzeb klienta;

·         Praktyczna umiejętność obsługi popularnych programów graficznych;

·         Wiedza na temat aktualnych trendów reklamowych;

·         Umiejętność tworzenia systemów identyfikacji graficznej klienta;

·         Komunikatywność, umiejętność pracy zespole, zaangażowanie, samodzielność;

·         Terminowość, dobra organizacja czasu pracy, otwartość na nowe wyzwania.

Oferujemy:

·         Udział w realizacji ciekawych i ambitnych projektów firmowych;

·         Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i zaangażowania;

·         Elastyczny czas pracy;

·         Pracę w przyjaznej atmosferze w doświadczonym zespole umożliwiającą wymianę doświadczeń i pogłębianie wiedzy;

·         Samodzielność projektową zależną od umiejętności;

·         Możliwości rozwoju zależne od zaangażowania i efektów pracy.

Aplikacje w postaci CV oraz portfolio, a także wymagań finansowych prosimy przesłać na adres hr@ineva.eu .

Do rozpatrzenia kandydatury warunkiem bezwzględnie koniecznym jest przesłanie przynajmniej kilku dobrej jakości prac (w formie portfolio lub dołączonych plików jpg).

[Nie uwzględniamy niekompletnych aplikacji]

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

W ofercie prosimy umieścić
klauzulę w pełnym jej brzmieniu: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych
osobowych zawartych w niniejszym formularzu przez Ineva Services Limited S.K.A.
dla celów rekrutacji na potrzeby spółki. Podane dane mogą zostać przekazane dla
realizacji wskazanych celów wyłącznie podmiotom uprawnionym na podstawie
przepisów prawa, jak również upoważnionym na podstawie zawartych przez spółkę umów.
Podanie przez użytkowników danych osobowych jest dobrowolne. Użytkownikom
przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Oferty pracy Ineva Services Limited S.K.A.

Dozwolone rozszerzenia to .doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadomości jest wymagana. Treść wiadomości musi być dłuższa niż 5 znaków
reCAPTCHA