Główny Inżynier Energomaszynowy pod ziemią

Miejsce pracy: Katowice
Region: Śląskie
Grupa FAMUR jest globalnym producentem i dostawcą maszyn oraz urządzeń dla górnictwa podziemnego, odkrywkowego, transportu przeładunku, a także energetyki. Zatrudniamy pracowników w spółkach zlokalizowanych w Katowicach, Zabrzu, Nowym Sączu i Gorlicach, a także w Niemczech, Rosji, Indiach, Kazachstanie i na Ukrainie.

Do Primetech SA, jednej ze spółek Grupy FAMUR poszukujemy osoby do pracy na stanowisku: Główny inżynier Energomaszynowy pod ziemią
Miejsce pracy: Francja – Alzacja (Wittelsheim)
Okres zatrudnienia: październik 2020 - czerwiec 2021

Umiejętności techniczne/ uprawnienia:

- świadectwo kwalifikacyjne na stanowisko osoby wyższego dozoru ruchu specjalności
mechanicznej w podziemnych zakładach górniczych
- potwierdzone kwalifikacje w specjalności wyciągi szybowe w podziemnych zakładach
górniczych
- duża wiedza techniczna z branży mechanicznej i elektrycznej
- znajomość zasad funkcjonowania maszyn i systemów dołowych oraz
powierzchniowych, ze szczególnym uwzględnieniem tematyki szybowej, urządzeń oraz instalacji związanych z transportem pionowym
- wieloletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
- mile widziany język francuski lub angielski (nie jest to warunek konieczny)

Doświadczenie zawodowe:
- zapewnienie bieżącej sprawnej i bezpiecznej działalności kopalni w zakresie energomaszynowym, ze szczególnym uwzględnieniem zapewnienia bezpiecznej działalności infrastruktury szybowej w tym 2 maszyn wyciągowych kopalni w zakresie energomaszynowym

Oferujemy:
- atrakcyjne warunki wynagrodzenia
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, ubezpieczenie społeczne we Francji
- zwrot kosztu dojazdu i powrotu z kontraktu
- bezpłatny lokalny dojazd do miejsca pracy i z miejsca pracy
- bezpłatne zakwaterowanie w samodzielnym mieszkaniu
- samochód służbowy

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV za pośrednictwem formularza rekrutacyjnego:

https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=4b9ded70b7284315b64d4566cd2669c2

Prosimy o dopisanie do CV następującej klauzuli:


"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez FAMUR S.A., z siedzibą w Katowicach, ul. Armii Krajowej 51 w celu udziału w postępowaniu rekrutacyjnym.”

i/lub


„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez FAMUR S.A. z siedzibą w Katowicach, ul. Armii Krajowej 51 w celu udziału w przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych.”

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może zostać wycofana w dowolnym momencie na adres iod@famur.com.
Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
1. Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest FAMUR S.A. z siedzibą w Katowicach, ul. Armii Krajowej 51, nr KRS: 000 - pokaż numer telefonu - 0000048716, Regon: 270 - pokaż numer telefonu - 270641528, NIP: 634 - pokaż numer telefonu - 6340126246. Spółka jest częścią Grupy TDJ, w związku z czym Pani/Pana dane osobowe będą objęte współadministrowaniem oraz przekazywane w obrębie Grupy TDJ na potrzeby realizacji celu, dla którego są przetwarzane.
2. W przypadku jakichkolwiek pytań w zakresie przetwarzania danych osobowych zachęcamy do kontaktu z Inspektorem Ochrony Danych, który możliwy jest poprzez adres mailowy: iod@famur.com lub pisemnie na adres naszej siedziby z dopiskiem „Inspektor Ochrony Danych”. U Inspektora Ochrony Danych uzyska Pani/Pan informacje dot. uzgodnień między współadministratorami.
3. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu wzięcia udziału w postępowaniu rekrutacyjnym. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane na podstawie udzielonej zgody (art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679), w celu zawarcia i wykonania umowy (art. 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679) oraz na podstawie przepisów prawa (art. 6 ust. 1 lit. c Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679),
4. Pani/Pana dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.
5. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane do czasu zakończenia postępowania rekrutacyjnego lub wycofania zgody, a w przypadku wyrażenia zgody na udział w przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych do czasu wycofania tej zgody. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może zostać wycofana w dowolnym momencie drogą elektroniczną na adres iod@famur.com. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
6. Ma Pani/Pan prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych.
7. Podanie danych jest dobrowolne lecz niezbędne do realizacji procesu rekrutacji. Niepodanie danych powoduje brak możliwości wzięcia udziału w rekrutacji.
8. Odbiorcami danych mogą być podmioty doradztwa personalnego, wspierające Grupę w realizacji procesu rekrutacji.
9. Informujemy, że przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Oferty pracy Primetech

Główny Inżynier Energomaszynowy pod ziemią
tydzień temu z lento.pl
Sztygar oddziału mechanicznego - szybowego pz...
3 tygodnie temu z lento.pl
Aplikuj na stanowisko:
Główny Inżynier Energomaszynowy pod ziemią
Imię i nazwisko jest wymagane. Imię i nazwisko musi być dłuższe niż 5 znaków.
Adres email jest wymagany. Wpisz poprawny adres e-mail
Dozwolone pliki:.doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadomości jest wymagana. Treść wiadomości musi być dłuższa niż 5 znaków
reCAPTCHA
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości