Galeria Stary Browar – metkowanie odzieży

Miejsce pracy: Poznań
Region: Wielkopolskie
SAVOIR Group Sp. z o.o. Jesteśmy ogólnopolską Firmą świadczącą usługi wsparcia sprzedaży (merchandising, outsourcing sił sprzedaży, promocje i animacje sprzedaży).

Aktualnie poszukujemy osób do pracy dorywczej/możliwa dłuższa współpraca - przy segregacji/metkowaniu odzieży w wewnętrznym magazynie jednego z znanych salonów odzieżowych.

Miejsce pracy: Galeria Stary Browar, ul. Półwiejska 42, Poznań.

Praca w: PONIEDZIAŁKI i PIĄTKI, w godzinach od 06:00 do 08:00.

Nie ma możliwości zmian dni i godzin pracy na inne. Można ewentualnie wybrać jeden z podanych dni pracy. Dla osób dyspozycyjnych możliwy jest udział w tzw. „akcjach dodatkowych”.

Oferujemy:
- Umowę zlecenie z możliwością przedłużenia.
- Wynagrodzenie: 19,70 zł netto/h (5 pierwszych dostaw), 20 do 21 zł netto/h (kolejne dostawy).
- Obsługę kadrową w formie online.

Zadania:
Przygotowanie odzieży do sprzedaży w sklepie (m. in.: wypakowanie z kartonów/folii, powieszenie na wieszakach, poukładanie odzieży, przyklejenie polskiej ceny).

Wymagania:
- Pełnoletność oraz chęci do pracy.
- Mile widziane są osoby ze statusem ucznia lub studenta.

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV lub danych kontaktowych (imię i nazwisko, numer telefonu) za pośrednictwem serwisu OLX.

Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w przesłanych przez mnie dokumentach, niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji prowadzonego obecnie lub w przyszłości przez Savoir Group sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-807) przy Al. Jerozolimskich 100 (zgodnie z ustawa z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych [Dz. U. z 2018 r. poz. 1000]). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom oraz innym podmiotom związanym z procesami rekrutacyjnymi. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania. Oświadczam, że jestem świadomy (-a) dobrowolności udostępniania moich danych osobowych i że zostałem (-am) poinformowany (-a) o prawie wglądu do moich danych osobowych oraz ich poprawiania”.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Oferty pracy SAVOIR Group Sp. z o. o.

Podobne oferty pracy:

Dyspozytor międzynarodowy Nowe

2022-11-29 09:12:11
Randstad Polska 
2,6 
Dzisiaj z randstad.pl

Praca w ochronie Poznań Bukowska Nowe

Agencja Ochrony o ugruntowanej pozycji na rynku, zajmująca się ochroną oraz monitoringiem obiektowym. Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko PRACOWNIKA OCHRONY-DOZORU Miejsce pracy: POZNAŃ ul. Bukowska Służby 12 godzinne 07:00-19:00 oraz..

2022-11-29 08:09:34
Impuls Security Polska
Dzisiaj - aplikuj przez Nuzle

Pomocnik Magazyniera Nowe

Zakres obowiązków obejmować będzie: przyjmowanie towaru logistyka miedzy punktami magazynowymi utrzymanie parku samochodowego i maszyn rozkładanie w lokalizacjach

2022-11-29 06:31:03
DEKOMA Sp. z o.o
Dzisiaj z mycv.pl

Pracownik Działu Technicznego

Obecnie poszukujemy kandydatów i kandydatek na stanowisko:To oferujemy:stabilne zatrudnienie na umowę o pracę (brak okresu próbnego)elastyczna forma zatrudnienia (pełny, niepełny etat lub umowa weekendowa)wynagrodzenie..

2022-11-28 21:35:56
Auchan Retail Polska
Wczoraj z erecruiter.pl

mobilny serwisant maszyn

Dla naszego klienta poszukujemy pracownika na stanowisko technik serwisu. Praca od zaraz! - stabilne zatrudnienie na cały etat - pracę od poniedziałku do piątku w systemie wyjazdowym w promieniu 100km od Poznania - wynagrodzenie uzależnione od doświa

2022-11-28 21:26:16
Randstad Polska Sp. z o. o
Wczoraj z infopraca.pl

dyspozytor międzynarodowy

Dla naszego klienta z branży logistycznej poszukujemy dyspozytora międzynarodowego z dobrą znajomością języka angielskiego. Chciałbyś pracować w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku? Dobrze trafiłeś! Aplikuj już teraz! Miejsce pracy

2022-11-28 21:26:16
Randstad Polska Sp. z o. o
Wczoraj z infopraca.pl

Konstruktor Elektryk

Dlaczego My? Jesteśmy częścią grupy ALTEN – wiodącego, europejskiego dostawcy usług doradztwa inżynieryjnego i technologicznego. W ciągu 30 lat staliśmy się głównym partnerem technologicznym wielu globalnych klientów, zatrudniając przy tym ponad 42 0

2022-11-28 21:26:07
ALTEN Polska
Wczoraj z infopraca.pl

Pomocnik Magazyniera

W związku z rozwojem firmy poszukujemy pracownika na stanowisko pomocnik magazyniera. Oferujemy szansę zostania pracownikiem jednej z najstarszych i największych firm w segmencie luksusowych tkanin i dekoracji w Polsce Zakres obowiązków obejmować będ

2022-11-28 19:30:02
DEKOMA Sp. z o.o
Wczoraj z praca.pl
Aplikuj na stanowisko:
Galeria Stary Browar – metkowanie odzieży
Imię i nazwisko jest wymagane. Imię i nazwisko musi być dłuższe niż 5 znaków.
Adres email jest wymagany. Wpisz poprawny adres e-mail
Dozwolone pliki:.doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadomości jest wymagana. Treść wiadomości musi być dłuższa niż 5 znaków
reCAPTCHA
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości