fryzjerka damsko-męska

Miejsce pracy: Warszawa
Region: Mazowieckie
Jeśli jesteś pogodną, uśmiechniętą i komunikatywną osobą, która łatwo nawiązuje kontakt z ludźmi? Chcesz się rozwijać i doskonalić zawodowo? Fryzjerstwo to dla Ciebie coś więcej niż tylko praca? To Twój styl życia i Twoja pasja. Jeśli tak, to być może właśnie Ciebie poszukujemy.

Oczekujemy:
- minimum 3 letniego doświadczenia na samodzielnym stanowisku fryzjerskim
- umiejętności z zakresu strzyżeń damsko - męskich
- znajomości aktualnych technik koloryzacji rozjaśniających
- umiejętności wykonywania zabiegu dekoloryzacji globalnej oraz pracy z włosami blond, uzyskiwanie pożądanych, chłodnych odcieni
- umiejętności z zakresu wykonywania zabiegów pielęgnacyjnych, trwałej ondulacji i prostowania keratynowego
- stylizacji włosów okolicznościowych
- dyspozycyjności w soboty oraz w godzinach popołudniowych

Oferujemy:
- forma zatrudnienia dopasowana i omawiana indywidualnie na rozmowie kwalifikacyjnej
- godziny pracy w systemie zmianowym
- jasny, uczciwy i przejrzysty system wynagrodzenia - zarobki zależne od Twojego zaangażowania
- system prowizji od sprzedaży kosmetyków
- możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych

Swoje zgłoszenia prosimy przesyłać na adres mailowy salonfryska@gmail.com , załączając CV oraz od 5 do 10 zdjęć swoich dotychczas wykonywanych prac.

Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się telefonicznie z wybranymi kandydatami w celu ustalenia dalszych etapów rekrutacji oraz omówienia warunków zatrudnienia/

Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych będzie Fryska Monika Wyrzykowska, z siedzibą w Warszawie (03-982) przy ul. J. Nowaka Jeziorańskiego 47/U18. Udostępnione dane będą wykorzystane w celu przeprowadzenia rekrutacji, na podstawie obowiązujących przepisów prawa pracy (art. 6 ust 1 lit. c RODO), a w zakresie szerszym - zgody wyrażonej poprzez działanie - wysłanie do nas aplikacji (art. 6 ust. 1 lit. a RODO).

Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do przeprowadzenia procesu rekrutacji lub okres wskazany w wyrażonej zgodzie (w przypadku wyrażenia zgody na udział w przyszłych rekrutacjach).

Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, żądania ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Podanie przez Panią/Pana danych osobowych, zbieranych przez nas na podstawie obowiązujących przepisów jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji ww. celu. Konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości udziału w procesie rekrutacji. Podanie danych przetwarzanych w oparciu o Pani/Pana zgodę jest dobrowolne.

W celu wzięcia udziału w przyszłych procesach rekrutacyjnych należy zamieścić następujące oświadczenie w dokumentach aplikacyjnych: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Fryska Monika Wyrzykowska w przyszłych procesach rekrutacyjnych przez okres roku".

-
Aplikuj na stanowisko:
fryzjerka damsko-męska
Imię i nazwisko jest wymagane. Imię i nazwisko musi być dłuższe niż 5 znaków.
Adres email jest wymagany. Wpisz poprawny adres e-mail
Dozwolone pliki:.doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadomości jest wymagana. Treść wiadomości musi być dłuższa niż 5 znaków
reCAPTCHA
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości