Front-end Developer (Kraków/zdalnie)

Miejsce pracy: Kraków
Region: Małopolskie
Cześć! Jesteśmy Ready4S - krakowski software House (rocznik 2012), który ma na swoim koncie ponad 200 projektów (nasze portfolio) dla klientów z ponad 35 krajów (głównie z USA , UK i Europy Zachodniej).

Znajdujemy się na liście Top10 firm technologicznych serwisu Clutch.co. Jak się tam znaleźliśmy? Przeszliśmy długą drogę, zaczynając od tworzenia aplikacji mobilnych dla start-up’ów (WOW! STUFF, TravelByArt - apka wyróżniona przez NYT!), po rozwój i stawianie od zera rozbudowanych systemów, z których korzystają miliony użytkowników. Wiele się w tym czasie nauczyliśmy i wiemy już dokąd zmierzamy - naszą misją jest pomoc klientom typu SMB i Enterprise (m.in. Coca-Cola, Roche, Credit Agricole) w rozwoju ich produktów.

To, co pozostało niezmienne, to przyjazna, nieformalna atmosfera i ludzie, na których zawsze można liczyć. Tworzymy zespół 50+ specjalistów, na których składają się między innymi programiści (PHP, Java, Angular, React, Android i iOS), Testerzy, DevOpsi, Product Designerzy i Project Managerowie.

Jak pracujemy? Nie ograniczamy się do jednej branży (FinTech, Healthcare czy logistyka nie mają przed nami tajemnic) i jesteśmy na bieżąco z nowymi technologiami (IoT, hybrid solutions, augmented reality). Produkty, nad którymi pracujemy, w 90% wymagają wprowadzania i rozwijania nowych funkcjonalności. Pozostały czas (ok. 10%) przeznaczamy głównie na stand-up’y i spotkania wewnętrzne. Sprawdź czy jesteśmy miejscem dla Ciebie i co Cię u nas czeka :-)


Na czym będzie polegać Twoja rola?

Jako Front-end Developer będziesz koncentrować się na tworzeniu produktów naszych klientów, korzystając ze swojej wiedzy i doświadczenia technicznego. W praktyce będziesz odpowiadać za:

- tworzenie i rozwijanie aplikacji webowych
- rozwijanie nowych funkcjonalności oprogramowania
- kontakt z klientami na każdym etapie realizacji projektu
- zapewnienie najlepszej możliwej wydajności, jakości kodu i szybkości reakcji aplikacji
- ścisłą współpracę z jednym z najbardziej pracowitych zespołów Programistów, PM, QA i DesignerówSprawdzisz się w tej roli, jeśli:

- masz minimum 2-letnie doświadczenie komercyjne w pisaniu Front-endu aplikacji w JavaScript, ES6, TypeScript
- Twój tech i tool stack to: Angular 2+ / React, ECMAScript 6/7, HTML/CSS/SASS
- świetnie czujesz się w kontakcie z klientem i rozumiesz model biznesowy - potrafisz przenieść potrzeby klienta do projektu poprzez sformułowanie problemu i zaproponowanie rozwiązań
- chętnie dzielisz się swoją wiedzą z innymi i lubisz dawać dobry przykład
- cechuje Cię rzetelność, dokładność i samodzielność - zdecydowanie stawiamy na profesjonalne podejście do siebie i do swojej pracy
- jesteś osobą komunikatywną i swobodnie posługujesz się językiem angielskim (minimum B2) - będziesz uczestniczyć w regularnych telekonferencjach z naszymi zagranicznymi Klientami


Dołączając do nas, możesz spodziewać się:

- wynagrodzenia w przedziale 59 - 83 zł netto/h na B2B
- zatrudnienia na pełen etat w oparciu o umowę B2B (+ płatna przerwa w realizacji przedmiotu umowy w ilości, jaką wspólnie uzgodnimy)
- pakietu prywatnej opieki medycznej (Compensa) - w wersji podstawowej w pełni finansowanego przez firmę
karty Multisport (współfinansowanej przez firmę)
- elastycznego czasu pracy - siłownia przed pracą, kino o 17:00? Dla nas żaden problem, sam decydujesz, o której zaczynasz i skończysz
- opcji pracy zdalnej nawet w 100% - aktualnie wszyscy tak pracujemy, a po otwarciu biura zdecydujesz czy i w jakim wymiarze będziesz nas odwiedzać ;-)
- rozwoju i możliwości uczenia się nowych rzeczy - zdobywamy doświadczenie w praktyce, już w pierwszym tygodniu pracy trafiasz do projektu (niezależnie od seniority)
- imprez integracyjnych (mamy za sobą już kilka seansów planszówek, grille i gokarty) oraz spontanicznych atrakcji typu pizza day, torty i ciacha-niespodzianki
- pozytywnej atmosfery, którą tworzy nasz super zespół - mili i otwarci na innych ludzie, chętni do pomocy, zaangażowani w to, co robią, budujący relacje w oparciu o wzajemny szacunek i poczucie humoru :-)


Zainteresowanych zapraszamy do aplikowania przez formularze:

Angular: https://ready4s.elevato.net/en/front-end-angular-developer-krakowzdalnie,ja,178

React: https://ready4s.elevato.net/en/front-end-react-developer-krakowzdalnie,ja,177

Oferty pracy Ready4s

Java Developer
2 tygodnie temu z lento.pl
PHP Developer
4 tygodnie temu z lento.pl
QA Engineer
miesiąc temu z jobsforgeek.pl
QA Engineer
miesiąc temu z scigani.pl
Aplikuj na stanowisko:
Front-end Developer (Kraków/zdalnie)
Imię i nazwisko jest wymagane. Imię i nazwisko musi być dłuższe niż 5 znaków.
Adres email jest wymagany. Wpisz poprawny adres e-mail
Dozwolone pliki:.doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadomości jest wymagana. Treść wiadomości musi być dłuższa niż 5 znaków
reCAPTCHA
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości