Oferty pracy firmy: ARK JOBS Sp. z o.o.

Znaleźliśmy 2 oferty

OPERATOR PAKOWANIA ZBIORCZEGO

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Umowa o pracę na czas określony WYMAGANIA: - Wykształcenie: średnie zawodowe,zasadnicze zawodowe,podstawowe - Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych - Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowa

2024-04-12 07:31:18
12 dni temu z aplikuj.pl

Operator pakowania zbiorczego

Zakres obowiązków:Kontrola maszyn i urządzeń wchodzących w skład danej linii rozlewniczej oraz urządzeń pomocniczych, kontrola i nadzór nad prawidłowością procesu produkcji, znajomość wymagań jakościowych obowiązujących norm i wytycznych dla wytworzo

2024-04-11 18:41:21
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
13 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Myszkowie

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy ARK JOBS Sp. z o.o.