Elektryk/Elektromonter/ Umowa o pracę/1 zmiana

Miejsce pracy: Kraków
Region: Małopolskie
Firma UNIHUT S.A. posiadająca wieloletnie doświadczenie i ugruntowaną pozycję na rynku, działająca w branży: mechanicznej (konstrukcje stalowe i obróbka), energetycznej i elektrycznej poszukuje pracownika na stanowisko:

Elektryk/Elektromonter (branża elektryczna)

Zakres obowiązków:
•Realizowanie prac na urządzeniach i sieciach elektroenergetycznych SN i nN w zakresie eksploatacji, likwidacji awarii i skutków awarii, prac inwestycyjnych, remontowych
•Przeprowadzanie oględzin, pomiarów, konserwacji, obsługa i eksploatacja sieci energetycznych SN i nN.
•Prowadzenie wymaganej dokumentacji z realizowanych prac,

Wymagania:
•Wykształcenie zasadnicze zawodowe (kierunek elektryczny),
•Świadectwo kwalifikacyjne E do 1kV,
•Znajomość przepisów budowy i eksploatacji urządzeń elektroenergetycznych,
•Znajomość przepisów BHP stosowanych w energetyce,
•Znajomość zagrożeń występujących w energetyce,
•Zaangażowanie, samodzielność, kreatywność,

Mile widziane:
•Wykształcenie średnie zawodowe (kierunek elektryczny),
•Doświadczenie w obszarze elektroenergetyki na stanowisku elektromontera,
•Świadectwo kwalifikacyjne E i D powyżej 1kV,
•Prawo jazdy kat. B,

Wybranym kandydatom oferujemy:
•Interesującą i odpowiedzialną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
•Możliwość rozwoju zawodowego i samorealizacji,
•Atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia,
•Wynagrodzenie zasadnicze + prowizję,
•Bony świąteczne,
•Dofinansowanie do przedszkoli oraz wczasów pod gruszą,
•Ubezpieczenie na życie oraz opiekę medyczną,
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ

Oferty pracy UNIHUT S.A.

Tokarz-frezer-wytaczarz
3 tygodnie temu z Centralna baza ofert pracy
Specjalista ds. rozliczeń energii i umów