Podobne oferty pracy

Elektryk przemysłowy

Synerte Sp. z o. opokaż opis

Dla wsparcia naszego zespołu poszukujemy : Elektryka przemysłowego Opis stanowiska : 1. Montaż instalacji elektrycznych maszyn przemysłowych oraz szaf sterowniczych zgodnie z dokumentacją techniczną 2. Wykonywanie drobnych prac ślusarsko-montażowych

2021-02-24 18:20:44
Wczoraj z lento.pl

ELEKTRYK PRZEMYSŁOWY - MONTER SZAF STEROWNICZYCH

Agencja Pracy Koncepcjapokaż opis

Agencja Pracy Koncepcja organizuje zatrudnienie w kraju i za granicą już od ponad 15 lat. Jest jedną z najstarszych stażem firm działających w branży pośrednictwa pracy do Niemiec na rynku polskim. Specjalizujemy się także w rekrutacji i selekcji kan

2021-02-24 16:17:10

Elektryk Utrzymania Ruchu - pakiet relokacyjny

pokaż opis

OFERTA:Wynagrodzenie do 6200 zł brutto podstawyPraca w Biskupicach Podgórnych (woj. dolnośląskie )Umowa o pracę bezpośrednio z firmą naszego KlientaDla osób; spoza woj. dolnośląskiego pakiet relokacyjny o wartości ponad 10 000 zł bruttoBezpłatny tran

2021-02-20 11:54:42
5 dni temu z jobs.pl

Praca elektryk z j. niemieckim

East Powerpokaż opis

East Power sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu oraz East Power GmbH z siedzibą w Berlinie, świadczą kompleksowe rozwiązania z zakresu zarządzania personelem oraz doborem i rekrutacją pracowników. Jesteśmy prężnie rozwijającą się grupą w zakresie..

2021-02-19 13:22:00
6 dni temu z Nuzle

ManpowerGroup Sp. z o. opokaż opis

ZADANIA: Utrzymanie ruchu maszyn i urządzeń produkcyjnych Planowanie i wykonywanie przeglądów, konserwacji oraz napraw maszyn i urządzeń Pomiary parametrów procesów technologicznych Prowadzenie dokumentacji technicznej Oferta dotyczy pracy stałej. Mi

2021-02-19 13:06:55
6 dni temu z gratka.pl

Elektryk w Niemczech

EWG Eberswalder Wurst GmbHpokaż opis

30 dni urlopuTerminowe przekazywanie wynagrodzeńDodatki za pracę w nocy i w niedzielę150 €/rok dodatek urlopowy33 % miesięcznego wynagrodzenia jako dodatek świątecznyRozliczanie wynagrodzeń co do minuty6 min. czasu na przemieszczanie się na dzień rob

2021-02-18 13:27:27
7 dni temu z gratka.pl

Elektryk - praca w Niemczech-atrakcyjne wynagrodzenie!!

Klaver Sp. z o. opokaż opis

Pośrednictwo Pracy Klaver Sp. z o. o. z siedzibą w Częstochowie z certyfikatem o numerze 18450 poszukuje osób do pracy na stanowisku: ELEKTRYK -praca w Niemczech Zakres obowiązków: wszelkie prace związane z zawodem elektryka doświadczenie przy instal

2021-02-18 11:16:36
7 dni temu z lento.pl

Elektryk- praca w Niemczech od zaraz! Super stawka!

Elektryk - praca w Niemczech-atrakcyjne wynagrodzenie!! Pośrednictwo Pracy Klaver Sp. z o. o. z siedzibą w Częstochowie z certyfikatem o numerze 18450 poszukuje osób do pracy na stanowisku: ELEKTRYK -praca w Niemczech Zakres obowiązków: wszelkie prac

2021-02-18 11:16:27