Elektryk, hydraulik, serwisant AGD - 60-70 zł netto/h

Miejsce pracy: Poznań
Region: Wielkopolskie
Świetne zarobki, nawet 60-70 zł netto / godzina.


Najlepsza, najbardziej elastyczna praca dorywcza dla osób technicznych na rynku (elektryków, hydraulik ów, serwisantów i elektroników). Wygodna aplikacja z pełnym dostosowaniem się do Twojego trybu życia. Wolny weekend? Pracujesz = zarabiasz.

Lider polskiego rynku serwisu AGD i małych napraw. Umożliwiamy pracę stałą w pełnym wymiarze, a także dorywczą - wybrane popołudnia, weekendy. Możliwe korekty czasu pracy z dnia na dzień. Najwygodniejsza praca dorywcza dla techników z bardzo dobrymi stawkami godzinowymi.


Poszukujemy do doszkolenia: automatyków, elektryków, hydraulik ów, elektroników. Mile widziane aktualne lub wygasłe uprawnienia SEP, umiejętność obsługi multimetra. Wystarczy już 10 godzin tygodniowo, aby u nas pracować - wygodnie. Możesz wybrać wybrane dni i godziny lub na bieżąco ustalać swój grafik.


Praca dorywcza i stała w usterka.pl & technikan.pl. Niczym się nie martwisz – wykonujesz zlecenia dla naszych klientów w oparciu o wygodną aplikację na telefon. Nie musisz do nikogo dzwonić, po prostu ustawiasz swój grafik z uwzględnieniem swojego wolnego czasu, a my zapełniamy go zleceniami w pobliżu Twojego miejsca zamieszkania lub pracy etatowej.

Nie musisz prowadzić firmy. My wystawiamy faktury klientom, jesteś naszym pracownikiem. Otrzymasz wynagrodzenie za każdą wizytę u klienta oraz przejechane kilometry. Najwygodniejsza praca serwisanta.Poszukujemy:

· Złotych rączek (skręcanie mebli, wymiana zamków, wieszanie obrazów)

· Elektryków (montaż i naprawa punktów i instalacji elektrycznych)

· hydraulik ów (montaż armatury, naprawa instalacji hydraulicznych)

· Serwisantów AGD (pralki, zmywarki, piekarniki, lodówki, ekspresy ew. gastronomia)

· Gazowników (piece gazowe, podłączanie i serwis kuchenek gazowych)

· Serwisantów klimatyzacji

· Pogotowia kanalizacyjnego

· Ekip wykończeniowych

· Ślusarzy


Kim jesteśmy? Pierwszym serwisem technicznym w Polsce, działamy pod marką usterka.pl oraz technikan.pl. Oferujemy błyskawiczną rezerwację usług fachowców on-line. 95% klientów poleca nasze usługi. Obsługujemy duże i małe firmy, znane marki i zwykłych konsumentów. Klient wybiera dokładny dzień i godzinę, zgodnie ze specjalizacją. Wybieramy dla Ciebie najbliższe możliwe zlecenia. Zawsze czuwamy nad przebiegiem usługi i nad Twoim kalendarzem, aby wykorzystać pełen potencjał czasu. W ciągu dnia możesz dowolnie ustalać przerwy i wydłużać lub skracać czas pracy. Praca serwisanta nigdy nie była tak wygodna. Działamy na rynku od 2015 roku, będąc wykonawcą kilkudziesięciu tysięcy realizacji w dużych miastach Polski.Zapraszamy do kontaktu w wiadomości prywatnej. Osobom zainteresowanym wyślemy linka do formularza aplikacyjnego

Oferty pracy usterka.pl

Elektryk, hydraulik, serwisant AGD - 60-70 zł...
tydzień temu z lento.pl
Elektryk, hydraulik, serwisant AGD - 60-70 zł...
2 tygodnie temu z lento.pl
Elektryk, hydraulik, serwisant AGD - 60-70 zł...
2 tygodnie temu z lento.pl
Aplikuj na stanowisko:
Elektryk, hydraulik, serwisant AGD - 60-70 zł netto/h
Imię i nazwisko jest wymagane. Imię i nazwisko musi być dłuższe niż 5 znaków.
Adres email jest wymagany. Wpisz poprawny adres e-mail
Dozwolone pliki:.doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadomości jest wymagana. Treść wiadomości musi być dłuższa niż 5 znaków
reCAPTCHA
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości