Elektromechanik - Nr ref.: EM/BO/MT

Miejsce pracy: Bolszewo
Region: Pomorskie
Arche Consulting jest firmą tworzoną przez ludzi z pasją, łączących wiedzę i doświadczenie uzyskane dzięki kilkuletniej praktyce w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych, doradczych i szkoleniowych dla różnorodnych pod kątem wielkości i kapitału firm. Połączenie zdobytego przez nas doświadczenia oraz pasji, z jaką skupiamy się na działaniu, pozwala nam na skuteczne wsparcie Firm w poszukiwaniu pracowników oraz pomoc Kandydatom w znalezieniu dobrej pracy.

Dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Elektromechanik
Miejsce pracy: Bolszewo

Obowiązki:
- utrzymywanie maszyn i urządzeń produkcyjnych w pełnej gotowości eksploatacyjnej,
- wykonywanie przeglądów, konserwacji, napraw maszyn i urządzeń według ustalonych harmonogramów,
- usuwanie awarii maszyn i urządzeń oraz wdrażanie nowych rozwiązań technicznych zapobiegających awariom,
- obsługa infrastruktury technicznej (urządzenia i sieci: elektryczna, CO, CW, sprężone powietrze, systemy wentylacji i odciągu trocin)
- wykonywanie prac dodatkowych związanych z utrzymaniem ruchu.

Wymagania:
- wykształcenie min. zawodowe (preferowane średnie techniczne) i min. 2 lata doświadczenia na takim lub podobnym stanowisku,
- umiejętność diagnozowania i naprawy maszyn oraz linii produkcyjnych,
- umiejętność naprawy i obsługi maszyn warsztatowych: szlifierki, spawarki, giętarki, gilotyny, wiertarki stołowej,
- umiejętność czytania rysunku technicznego,
- uprawnienia SEP do 1 kV G1 oraz G2,
- uprawnienia do obsługi urządzeń ciśnieniowych, wymiany butli gazowych oraz kierowania wózkami widłowymi - mile widziane,
- dyspozycyjność do pracy w systemie 3 - zmianowym.

Nasz Klient oferuje:
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
- dodatek za pracę zmianową,
- dofinansowanie do karty Multisport,
- dofinansowanie do wypoczynku,
- premie za pomysły usprawniające pracę,
- możliwość bezpłatnej nauki języków obcych w godzinach pracy,
- możliwość bezpłatnej nauki języków obcych dzieci Pracowników,
- karty podarunkowe dla dzieci,
- rabaty na produkty firmowe,
- bilety do kina i filharmonii,
- preferencyjne warunki ubezpieczenia na życie i opieki zdrowotnej,
- dodatek relokacyjny.

W aplikacji prosimy o zawarcie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Arche Consulting Sp. z o.o. Sp. K. moich danych osobowych, zawartych w niniejszym formularzu lub/i w innych przekazanych przeze mnie dokumentach, w celu związanym z udziałem mojej osoby w niniejszym procesie rekrutacyjnym.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Arche Consulting Sp. z o.o. Sp. K. moich danych osobowych, zawartych w niniejszym formularzu lub/i w innych przekazanych przeze mnie dokumentach, w celu prowadzenia i administrowania procesami przyszłych procesów rekrutacyjnych z udziałem mojej osoby.

Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych przez Arche Consulting Sp. z o.o. Sp. K. potencjalnym pracodawcom w celu związanym z przedstawieniem im mojej kandydatury w ramach prowadzonych procesów rekrutacyjnych z udziałem mojej osoby.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Arche Consulting Sp. z o.o. Sp. K. moich danych osobowych w zakresie: imię i nazwisko, adres e-mail, numer telefonu; w celu przesyłania informacji handlowych drogą elektroniczną.

Administratorem danych osobowych jest Arche Consulting Sp. z o.o. Sp. K. z siedzibą w Katowicach (40-035) przy ul. Jagiellońska 6/8. W przypadku wyrażenia przedmiotowej zgody, PaniPana dane osobowe będą przetwarzane w celu związanym z prowadzeniem procesu rekrutacyjnego z udziałem Pani/Pana osoby. Dane osobowe mogą być udostępnione na rzecz potencjalnego pracodawcy oraz mogą być przekazane podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Przysługuje Pani/Panu także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (PUODO) gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji ww. celu. W razie pytań dotyczących zasad prywatności i przetwarzania danych należy kontaktować się pod adresem email: @
Wpis KRAZ: 8162.

Oferty pracy Arche Consulting

Przedstawiciel Handlowy (branża hydrauliczna)
21 godzin temu z lento.pl
2 dni temu z Nuzle
Aplikuj na stanowisko:
Elektromechanik - Nr ref.: EM/BO/MT
Imię i nazwisko jest wymagane. Imię i nazwisko musi być dłuższe niż 5 znaków.
Adres email jest wymagany. Wpisz poprawny adres e-mail
Dozwolone pliki:.doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadomości jest wymagana. Treść wiadomości musi być dłuższa niż 5 znaków
reCAPTCHA
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości