Podobne oferty pracy

Kasjer - Sprzedawca

pokaż opis

Sprzedawca - Kasjer Branża: wyposażenie domu i ogrodu Miejsce pracy: Poznań M1 Opis stanowiska: • obsługa klienta i aktywna sprzedaż art. wyposażenia domu • dbanie o ekspozycje produktów w..

2018-11-17 18:40:36address
Wczoraj z Nuzle

KASJER CH PESTKA PRACA NA WEEKENDY

pokaż opis

Obowiązki: - dokładne i terminowe wykonywanie zadań zleconych przez pracodawcę - realizacji płatności gotówkowych i bezgotówkowych poprzez obsługę kasy fiskalnej -obsługa terminala do kart..

2018-11-16 16:13:38address
2 dni temu z Nuzle

Kasjer/ka - Poznań

pokaż opis

Firma Golden Serwis nr rej. 6644 zaoferuje pracę na kasie, oraz na rożnych działach w Poznaniu.Wynagrodzenie 14zł/h netto dla studentów, 11zł/h netto dla pozostałych (pełny ZUS). Wymagane aktualne..

2018-11-16 09:38:52address

Kasjer/Kasjerka - SWARZĘDZ

pokaż opis

Jesteśmy firmą świadczącą usługi w zakresie outsourcingu i leasingu pracowniczego, rekrutacji, doradztwa personalnego oraz pracy tymczasowej. Obecnie dla jednego ze swoich Klientów poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku: KASJER/KASJERK

2018-11-15 13:36:20address
3 dni temu z lento.pl

Kasjer / Kasjerka

pokaż opis

Mamy dla Ciebie pracę, która głównie polega na: obsłudze Klienta Punktu Przyjmowania Zakładówpoprzez sprzedaż produktów – zakładów wzajemnych,wypłatę wygranych, informowaniu Klientów o produktach,ofercie oraz działaniach marketingowychjak również na

2018-11-14 12:29:49address
4 dni temu z praca.pl

Swarzędz - kasjer - pełny etat

pokaż opis

Aktualnie poszukuję osób na stanowisko kasjerskie: ZADANIA NA STANOWISKU: - obsługa kas WYMAGANIA: - dyspozycyjność - chęć do pracy OFERUJEMY: * umowę zlecenie z pełnym ubezpieczeniem * atrakcyjną..

2018-11-14 10:15:45address
4 dni temu z Nuzle

pokaż opis

Jesteśmy innowacyjną firmą zbranży handlu hurtowego, należącą do Grupy METRO. Działając wspólnie wglobalnej sieci MAKRO/METRO Cash &Carry, zapewniamy najwyższej jakości towary oraz kompleksowe rozwiązania biznesowe 21 milionom naszych klientów w25

2018-11-12 09:50:12address
6 dni temu z praca.pl

Kasjer/ Kasjerka

pokaż opis

- obsługa terminala - liczenie kasetki po zmianie

2018-11-10 06:55:08address
8 dni temu z fallwork.pl