Dyrektor Logistyki

Miejsce pracy: Krosno Odrzańskie
Region: Lubuskie
Miejsce pracy: Krosno Odrzańskie

Orienta Polska Sp. z o.o. to firma będąca częścią międzynarodowej Grupy Orienta, działająca na podstawie wpisu do rejestru agencji zatrudnienia nr 13347. Posiadamy dwudziestoletnie doświadczenie na włoskim rynku pracy, co pozycjonuje nas w czołówce najważniejszych firm specjalizujących się w zarządzaniu zasobami ludzkimi.
Obecnie dla naszego klienta zajmującego się produkcją, dystrybucją i handlem elektroniką użytkową poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Dyrektor LOGISTYKI

W zakres obowiązków osoby na tym stanowisku wchodzić będzie między innymi: optymalizacja procesów, koordynacja oraz organizacja pracy całego magazynu, zarządzanie gospodarką magazynową, zapewnienie odpowiedniego standardu i jakości prac, współpraca z przełożonymi oraz innymi działami firmy, zapewnienie ciągłości oraz terminowości pracy.

Wymagania:
Minimum 4 – letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
Wykształcenie wyższe,
Znajomość systemu WMS,
Umiejętność zarządzania zespołem ludzi, zmianami oraz polityką magazynową,
Umiejętność organizacji pracy własnej oraz podległych pracowników,
Dyspozycyjność, zaangażowanie oraz determinacja.

Oferujemy:
Atrakcyjne warunki finansowe;
Udział w ciekawym projekcie;
Praca w przyjaznej atmosferze w rozwijającej się firmie o uznanej marce.

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt na tel. 518 - pokaż numer telefonu - 518 085 536 lub na e-mail wroclaw@orientapolska.pl


Zgodnie z art.6 ust.1 oraz 7 ust. 2 RODO - Wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych przez Administratora danych, którym jest „ORIENTA POLSKA” Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-845) przy ul. Łuckiej 18 lok.7- dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji w tym na inne stanowiska oraz udostępnianie moich danych potencjalnym pracodawcom. Ponadto wyrażam zgodę na zachowanie mojego cv w bazie kandydatów Orienta Polska.
Aby zapewnić lepszą ochronę Państwa danych, przesłane CV zostanie zachowane w naszej bazie, dzięki czemu będą mieli Państwo stały dostęp do przechowywanych informacji oraz możliwość samodzielnego usunięcia swoich danych.
Równocześnie informujemy, że zgłoszenie swojej kandydatury jest równoznaczne z zapoznaniem się i zaakceptowaniem Polityki Prywatności dot. ochrony danych osobowych, zamieszczonej na naszej stronie internetowej www.orientapolska.pl.
Informujemy również, że niniejsze ogłoszenie skierowane jest do obu płci, oraz że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Certyfikat agencji zatrudnienia: 13347
Aplikuj na stanowisko:
Dyrektor Logistyki
Imię i nazwisko jest wymagane. Imię i nazwisko musi być dłuższe niż 5 znaków.
Adres email jest wymagany. Wpisz poprawny adres e-mail
Dozwolone rozszerzenia to .doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadomości jest wymagana. Treść wiadomości musi być dłuższa niż 5 znaków
reCAPTCHA
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości