drukarnia -praca od zaraz

Miejsce pracy: Modlniczka
Region: Małopolskie
Zadania
• obsługa maszyn produkcyjnych,
• wizualna kontrola gotowego produktu,
• nadzorowanie pracy maszyn.
Oczekujemy
• dyspozycyjności do pracy od poniedziałku do piątku,
Oferujemy
• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Oferty pracy Kasko sp.zo.o

Podobne oferty pracy:

Operator wózka widłowego z UDT - do 5000 zł

ATERIMA WORK- Jesteśmy agencją zatrudnienia z siedzibą w Krakowie, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 24243. Działamy w całej Polsce, zawsze etycznie i zgodnie z zasadami. Zamiast..

2022-08-10 15:02:08
Aterima spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Wczoraj z hrlink.pl

pełny etat Produkcja

Oferta: • Stabilne zatrudnienie - umowa o pracę • Pracę w dogodnej lokalizacj • Możliwość rozwoju oraz nabycia nowych możliwości Wymagania: • Dobra organizacja pracy • Dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym • Nie wymagamy doświadczenia -..

2022-08-10 11:15:34
Kasko sp.zo.o
Wczoraj z Nuzle

szukamy do produkcji

PRACOWNIK PRODUKCJI Zakres obowiązków: • praca związana z produkcją elementów kartonowych • obsługę urządzeń produkcyjnych • utrzymywanie porządku i czystości na stanowisku pracy. Wymagania: • umiejętność pracy według ściśle określonych procedur..

od zaraz , Produkcja

Oferujemy • możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz • umowę o pracę na pełny etat • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego • atrakcyjny pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, karta sportowa) zadania • składanie opakowań zbiorczych •..

stałe zatrudnienie - Drukarnia

Na stanowisku Pracownik Produkcji będziesz odpowiadać za: • Zaopatrywanie linii produkcyjnej w materiały niezbędne do zachowania ciągłości produkcji • Przepakowywanie i sortowanie wyrobu gotowego; • Kontrolę jakości gotowego produktu • Pracę..

operator maszyn produkcja -drukarni

Jesteś idealnym kandydatem jeżeli: cechuję Cię dobra organizacja pracy oraz zmysł zmysł esetyczny, posiadasz zdolności manualne i techniczne. Będziesz odpowiedzialny za: produkcja i składanie materiałów ekspozycyjnych, przygotowywanie próbek dla..

2022-08-10 11:10:39
tektylios sp Z.o.o

do przyuczenia Produkcja w drukarni

Twój zakres obowiązków zapewnienie ciągłości produkcji pod względem jakościowym i ilościowym zgodnie z planem produkcji obsługę maszyn i urządzeń wykorzystywanych w procesie produkcyjnym wykonywanie zadań zgodnie z dokumentacją i wytycznymi..

operator obsługi produkcji- drukarnia

Zakres obowiązków: Kontrola jakości produktów Sortowanie ręczne elementów Obsługa maszyn produkcyjnych Wymagania: Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym Umiejętność pracy w zespole, dobra..

Dozwolone pliki:.doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadomości jest wymagana. Treść wiadomości musi być dłuższa niż 5 znaków
reCAPTCHA