Dozorca

Miejsce pracy: Ełk
Region: Warmińsko-mazurskie

P.P.U. Plastimet Sp. z o.o. ul. Suwalska 82 w Ełku, to dynamicznie rozwijająca się Firma, jeden z liderów branży stolarki PVC oraz ślusarki aluminiowej i przeciwpożarowej.

Jesteśmy Zespołem, który utożsamia się z ideą bycia najlepszym, budujemy partnerskie relacje, dążymy do ciągłego doskonalenia, poszukujemy kreatywnych rozwiązań.
Jeśli wyznajesz podobne wartości, zapraszamy do naszego zespołu na stanowisko:

Dozorca
Nr ref LOG/09/1

Miejsce pracy:
UL. SUWALSKA 82 EŁK

Główne zadania:
• Ochrona obiektu
• Dbanie o wizerunek firmy
• Prace porządkowe (koszenie trawy, odśnieżanie)
• Prace związane z rozbiórką oklein pomontażowych

Oczekujemy:
• Wykształcenia minimum zawodowego
• Chęci do pracy, sumienności i zaangażowania
• Dyspozycyjności (praca zmianowa)
• Mile widziany kurs palacza oraz osoby z lekkim stopniem niepełnosprawności

Oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• Terminowe wypłaty wynagrodzenia
• Możliwość skorzystania z ubezpieczeń grupowych
• Dofinansowane karty Multi Sport


Jeżeli chcesz pracować w stabilnej, nowoczesnej firmie, stawiasz na rozwój zawodowy, zapraszamy do składania aplikacji e-mailem na adres: rekrutacja@plastimet.com.pl (w tytule wiadomości należy wpisać nazwę stanowiska pracy lub numer referencyjny).

Informacja i zgłoszenia telefoniczne od Pn-Pt, w godzinach od 7.00 do 15.00 pod numerami: 516 - pokaż numer telefonu - 516 199 191, 601 - pokaż numer telefonu - 601 827 197
lub osobiście:
P.P.U. PLASTIMET Sp. z o.o. ul. Suwalska 82 Ełk

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do PPU „Plastimet” Sp. z o.o., ul. Suwalska 82, 19-300 Ełk, e-mail: rekrutacja@plastimet.com.pl, (Administrator danych), zgadzacie się Państwo na przetwarzanie przez w/w Spółkę Państwa danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym (CV, kwestionariusz, list motywacyjny) w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu oraz na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji.
Jednocześnie informujemy, że przekazane zgłoszenie rekrutacyjne będzie przechowywane maksymalnie przez okres 12 miesięcy, po tym terminie zostanie automatycznie usunięte z bazy danych, chyba że kandydat potwierdzi aktualność zawartych w nim danych i wyrazi zgodę na dalsze jego przechowywanie dla potrzeb kolejnych rekrutacji.
Informujemy, iż mają Państwo prawo dostępu do treści powyższych danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych oraz że przysługuje Państwu prawo żądania usunięcia danych z bazy w Spółce PPU „Plastimet” Sp. z o.o. w każdym czasie.
Aplikuj na stanowisko:
Dozorca
Imię i nazwisko jest wymagane. Imię i nazwisko musi być dłuższe niż 5 znaków.
Adres email jest wymagany. Wpisz poprawny adres e-mail
Dozwolone rozszerzenia to .doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadomości jest wymagana. Treść wiadomości musi być dłuższa niż 5 znaków
reCAPTCHA
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości