Doradca Klienta w salonie S’portofino

Miejsce pracy: Warszawa
Region: Mazowieckie
Czym się zajmiesz?
Sprzedawcy w sklepach S’portofino to osoby szczególnie ważne dla naszej marki. To właśnie Wam powierzamy na co dzień opiekę nad naszymi Klientami, dbając o ich najlepsze doświadczenia. To Wy zapewniacie odpowiednią ekspozycję naszych produktów i sprawne przyjęcia dostaw. To dzięki Wam możemy zwiększać sprzedaż i tym samym ciągle wspólnie się rozwijać.

Czego wymagamy?
Jeśli masz już za sobą pierwsze doświadczenia w sprzedaży i profesjonalnej obsłudze klientów, czujesz w sobie zespołowego ducha, nie jest Ci obca obsługa komputera, a do tego interesujesz się modą lub sportem to praca idealna dla Ciebie.

Co oferujemy?
• umowę o pracę na 1/2, 3/4 lub cały etat – w zależności od Twojej dyspozycyjności,
• transparentny system premiowy,
• poczucie stabilności – większość pracowników zostaje z nami na lata, nie przeszkodził nam w tym nawet COVID-19 – udało nam się utrzymać wszystkie stanowiska pracy w naszych salonach,
• strój służbowy z bieżących kolekcji sportowych marek premium,
• zniżki na produkty dostępne na stronie www.sportofino.com,
• profesjonalne szkolenia z asortymentu i obsługi systemu informatycznego,
• dofinansowanie karty Multisport.

Klauzula informacyjna dotycząca ochrony danych osobowych
Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, że:
1. Administratorem danych osobowych jest SAT sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Grochowskiej 27, 60-277 Poznań, NIP 779-244-64-06, wpisana do rejestru przedsiębiorców pod numerem 000 - pokaż numer telefonu - 0000633957, prowadzonym przez Sąd Rejonowy Poznań - Nowe Miasto I Wilda W Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, wysokość kapitału zakładowego wynosi 100 000,00zł; e-mail: sat@sat.poznan.pl; tel.: 61 865 - pokaż numer telefonu - 61 865 50 50.
2. Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem:
a) SAT sp. z o.o., ul. Grochowska 27, 60-277 Poznań,
b) e-mail: sat@sat.poznan.pl
c) telefonicznie: 61 865 - pokaż numer telefonu - 61 865 50 50
3. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych jest możliwy pod adresem iod@sat.poznan.pl
4. Pani/Pana dane osobowe w zakresie wskazanym w art. 221 § 1 Kodeksu Pracy, tj. imię (imiona) i nazwisko, data urodzenia, dane kontaktowe wskazane przez Panią/Pana, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe, przebieg dotychczasowego zatrudnienia, będą przetwarzane na mocy Kodeksu Pracy (RODO art.6 ust.1 lit.c), natomiast inne dane, które dobrowolnie wskaże Pani/Pan w dokumentach rekrutacyjnych, na podstawie wyrażonej przez Panią/Pana zgody (RODO art.6 ust.1 lit.a), która może zostać odwołana w dowolnym czasie. Jeśli w dokumentach rekrutacyjnych zostały zawarte dane wrażliwe, np. dane dotyczące zdrowia, będą one przetwarzane również na podstawie wyrażonej przez Panią/Pana zgody (RODO art.9 ust.2 lit.a). Powyższe zgody wyraża Pani/Pan poprzez wyraźne działanie, jakim jest przesłanie do Administratora dokumentów aplikacyjnych.
5. Celem przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest przeprowadzenie obecnego postępowania rekrutacyjnego.
6. Pani/Pana dane osobowe zostaną usunięte nie później niż 3 miesięcy po zakończeniu rekrutacji.
7. Administrator będzie przetwarzać Pani/Pana dane osobowe także w kolejnych procesach rekrutacyjnych, o ile wyrazi Pani/Pan na to zgodę (RODO art. 6 ust. 1 lit. a), która może zostać odwołana w dowolnym czasie. W takim przypadku Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do momentu wycofania tej zgody, lecz nie dłużej niż 24 miesiące.
8. Pani/Pana dane osobowe mogą zostać powierzone podmiotom działającym na zlecenie Administratora świadczącym doradztwo w zakresie rekrutacji oraz podmiotom świadczącym usługi IT w zakresie serwisowania i usuwania awarii i mogą zostać udostępnione upoważnionym podmiotom na udokumentowany wniosek.
9. W zakresie wynikającym z RODO i z ograniczeniami w nim wskazanymi posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
10. Ma Pani/Pan również prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, z siedzibą przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa.
11. Administrator nie będzie stosował wobec Pani/Pana danych zautomatyzowanego podejmowania decyzji, w tym profilowania.
12. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest warunkiem niezbędnym do uczestnictwa w procesie rekrutacji, a konsekwencją ich niepodania będzie brak możliwości uczestnictwa w procesie rekrutacji.

Podobne oferty pracy:

Regionalny Doradca Techniczno-Handlowy, branża...

FIRMA * międzynarodowa * wyłączny dystrybutor * branża elektrotechniczna * 30-sto letnie doświadczenie w Polsce OBSŁUGIWANY REGION: Warszawa i okolice BĘDZIESZ ODPOWIEDZIALNY/A ZA: • pozyskiwanie nowych klientów oraz opiekę nad aktualnymi •..

2022-08-16 08:29:20
Proguest
Wczoraj z Nuzle

Doradca Klienta w butiku premium

Twój zakres obowiązków profesjonalna obsługa klientów premium doradztwo w zakresie stylizacji ubrań i doboru produktów osiąganie oczekiwanych wyników sprzedażowych przyjmowanie dostaw produktów dbanie o wygląd butiku Nasze wymagania..

2022-08-14 09:02:41
Kl zewn
3 dni temu z Nuzle

Doradca Klienta- usługi B2B

Zakres obowiązków: • aktywne pozyskiwanie nowych Klientów, • utrzymywanie i rozwijanie relacji z obecnymi Klientami firmy, • spotkania sprzedażowe z Klientami, • opracowanie działań promocyjnych, organizacja i udział w eventach, • przygotowanie..

2022-08-02 12:37:48
LoboHR
15 dni temu z Nuzle

Doradca techniczno-handlowy

AB Technologie sp. z o.o. to wiodący na rynku dostawca inteligentnych systemów sterowania światłem, dźwiękiem i obrazem oraz przesłon okiennych. Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy doradcę techniczno-handlowego z doświadczeniem i kontaktami..

2022-07-11 08:54:10
AB Technologie
37 dni temu z Nuzle

Doradca Techniczno-Handlowy HVAC

Firma Business Bridge Group Sp. z o.o. jest profesjonalną agencją rekrutacyjną. Współpracujemy z firmami w zakresie poszukiwania najlepszych specjalistów i menedżerów na terenie całej Polski i UE, dbając przy tym o zapewnienie satysfakcjonującej..

2022-07-08 15:28:11
Business Bridge Group
40 dni temu z Nuzle

Doradca Klienta

Doradca Klienta Czemu warto z nami pracować? Biuro w centrum Warszawy - spotkaj się ze znajomymi po pracy bez wykańczających korków w trakcie dojazdu :) Młody zespół - tak, wiemy każdy to ma, ale u nas to muzyka, zabawa i wsparcie od kolegów i..

2022-07-04 09:12:36
4Life Direct
44 dni temu z Nuzle

Sprzedawca /Doradca ds.win i alkoholi Warszawa

Firma M &P właściciel sieci Salonów Alkohole i Wina Świata. Poszukujemy ludzi którzy chcą się związać z firmą , która od 20 lat jest na rynku i cały czas się rozwija . Ludzi którzy chcieliby realizować się w pracy na stanowisku: Sprzedawca /Doradca d

2022-06-21 07:23:54
M P Pavlina Sp. z o. o. Sp. k
57 dni temu z lento.pl
Aplikuj na stanowisko:
Doradca Klienta w salonie S’portofino
Imię i nazwisko jest wymagane. Imię i nazwisko musi być dłuższe niż 5 znaków.
Adres email jest wymagany. Wpisz poprawny adres e-mail
Dozwolone pliki:.doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadomości jest wymagana. Treść wiadomości musi być dłuższa niż 5 znaków
reCAPTCHA
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości